Teknobiyotik DK-PC-4300G-1M alınır mı?

Ekran kartı yok diyorum bana apu diyor. İşlemci de güçlü falan değil. Fps testlerine bakarsan gücünü görürsün diyeceğine sen bak bakalım. 20 fps 720P low cyberpunk ya da 720P low Watch Dogs Legion oynarsın. Cidden güce hayran kaldım bu arada. Hitman 3 720P low'da 30 fps alıyormuş.
Mizah yapıyorsun, değil mi? İşlemcinin gücü öyle anlaşılmıyor delikanlı.

Ekran kartı yok diyorum bana APU diyor. İşlemci de güçlü falan değil. FPS testlerine bakarsan gücünü görürsün diyeceğine sen bak bakalım. 20 FPS 720p Low Cyberpunk'ya da 720p Low Watch Dogs Legion oynarsın. Cidden güce hayran kaldım bu arada. Hitman 3 720p Low'da 30 FPS alıyormuş.

Bu bütçede ekran kartlı sistem toplanamaz toplansa bile bu sistem ile çok farkı olmaz.

Ekran kartı yok diyorum bana apu diyor. İşlemci de güçlü falan değil. Fps testlerine bakarsan gücünü görürsün diyeceğine sen bak bakalım. 20 fps 720P low cyberpunk ya da 720P low Watch Dogs Legion oynarsın. Cidden güce hayran kaldım bu arada. Hitman 3 720P low'da 30 fps alıyormuş.
Bu paraya daha iyi bir "Cyperpunk, Watch Dogs Legion" deneyimi yaşatan sistem bulursan haber et. Zaten alacak kişinin öyle bir amacı olmaz.

Hocam AMD Ryzen 3 4300GE 3.5GHz, 8GB Ram, 1TB HDD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik bu sistemüzerine yaptığın yükseltmeleri buna yapabilirsin. Yaklaşık 4800TL'ye falan denk geliyor öyle.

Monitör, klavye, kulaklık vb ayrı olarak başka yerlerden almanı tavsiye ederim.

Ayrıca bu işlemci gayet kalitelili ve güçlü bir işlemci. YouTube üzerinden fps testlerine bakabilirsin. Valorant, gta 5, cs-go, ets2, fortnite vb. gibi oyunları gayette iyi yüksek fps'ler alarak oynayabilirsin.

Geri
Yukarı