Teknobiyotik Ekonomik Sistem E1'in Ucuz Fiyat Kandırmacası

robinhood94

Hectopat
Merhaba YouTube'da gezinirken Teknobiyotik kanalının yeni sistemine denk geldim. Fiyatının piyasa göre çok uygun olduğu söylenerek satışa çıkarılmış. Distribütör firma oldukları için en ucuza verdiklerini iddia ediyorlar ancak aynı sistem Hepsiburada ve yukko üzerinden topladığınızda aynı fiyata geliyor. Hani bilinmedik sitelerde değil en büyük sitelerden toplayınca aynı fiyata denk geliyor. Nerede avantaj anlayabilen var mı? Hatta bu durumda Hepsiburada daha avantajlı oluyor çünkü taksitte vade farkı almıyor.

Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sistem satış linki:

Tek tek Hepsiburada ve yukko üzerinden toplanınca fiyat: =225+188+739+329+615+250 = 2346 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu firma aşırı boş yapıyor, gereksiz vaatler verip insanları kandırıyor. Ekran kartı satın aldım kendilerinden sorunsuz geldi tamam hizmet konusunda iyi olabilirler fakat geçen yaptıkları video tam bir felaketti çocuk gibi atıştılar bir youtube kanalıyla, sadece güldüm. 😁

Yani böyle aşırı iddialar yerine hani biz sadece tek elden bu fiyatı satıyoruz sistemi topluyoruz vs deseler neyse. En ucuz bizde diyorlar ancak öyle bir şey yok. Ne yazık ki yaşı küçük kitlede bu yalana inanıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı