Teknobiyotik güvenilir mi E1 sistem alınır mı?

Daha iyisini topla o zaman. PC toplama sihirbazından. E1 beğenmiyorsunuz ya.

İstersem toplarım ama sizin gibi pek bir şey anlamayanları haksız çıkarmaya değmez indirimde o kadar ekran kartı işlemci PSU kasa falan bulmak kolay değildir ama yapılır ayrıca bu tür yerlerde illa bir yerden kısıyorlar garanti olduğundan bir süre upgrade yapamazsın.

Akakce sitesinden uygun parçalara bakıp, incehesap'ta Cuma günleri indirim kovalayabilirsiniz; çok iyi indirimler yakalanabiliyor. Ben RTX 2070S'i 4bine aldım.

Sistemdeki çoğu parçadan kısarak 1660 Super + 3300X takmaya çalıştım. Şu an herhangi bir depolama birimi yokken 4400 TL.

fiyat: 4646 TL

Bütçeyi arttıramazsanız 3100 + 1660 Super öneririm.

fiyat: 4497 TL

Bu sistemin yanına bir de şundan öneririm. Bunu alırsanız 60 TL aşıyor bütçeyi.

@Mysweethoney bunu ben yazmadım ama başkası yazdı alın size toplama PC.

Sana net tavsiyemdir paranı riske atmak istemiyorsan Teknobiyotik'ten alma. Gerekirse aynı paraya biraz daha düşük sistem al ama güvenilir bir yerden al. Ben bir hata ettim aldım 3 ay oldu hala kullanamıyorum ve mecbur tüketici haklarını bekliyorum. Kesinlikle önermiyorum.

3000TL bütçe ile oyuncu bilgisayarı almak istiyorum. Bu site YouTube'da karşıma geldi ve sistemlerin uygun olduğunu gördüm. 2 aydır bilgisayar araştırıyorum RX570'i olan güzel bir oyuncu bilgisayarı. Siteye güvenebilir miyim? Teknobiyotik E1 Versiyon 2020 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, RX570 8GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik
Aman uzak dur kardeşim. Valla ne telefonlarına bakıyorlar, ne de mesajlarına cvp veriyorlar. Ben satın almış olduğum 2 adet fanı iade talebinde bulundum. Ne dönüş yaptılar, ne de telefonlarına cvp verdiler. İnat ettim 100 lerce kez denedim hem valla hem billa. Sonunda ulaştım ve kendilerinden iade kodu alarak ürünü yolladım. 10 gün geçti, ne bir haber var, ne bir sela. 120 tl nin üzerine yattılar sanırım. Paran çöpe gitmesin derim. Başka ve daha güvenilir firmalardan alış veriş yap. Sakınnnn derim, başka bir şey de demem. Karar senin. sikayetvar.com dan adamları bi incele ve de.

Geri
Yukarı