Teknobiyotik Güvenilir Mi?

Nanokatolog vaat edilen sürede kargolamayıp ürünleri uzaktan geldiği için satış sonrası tam bir çöp ! Alır kullanırsınız burada da çok öneriliyor ama 1 tane vida eksik çıktı diyin bakın ne oluyor :) Müşteri hizmetleri de ukala.
Bir firmaya "çöp" demenizi hoş bulmadım. Ucuz mu, ucuz.

Evet, Nanokatalog güvenilirdir ama kargo süreleri çok uzun sürebilir. 2 lira fark verin İnce Hesap'tan alın bence.

Nanokatolog vaat edilen sürede kargolamayıp ürünleri uzaktan geldiği için satış sonrası tam bir çöp! Alır kullanırsınız, burada da çok öneriliyor ama 1 tane vida eksik çıktı deyin bakın ne oluyor. :) Müşteri hizmetleri de ukala.

Bu gibi sebeplerden ve uzun kargodan dolayı önermeyi bıraktım zaten.

Evet, Nanokatalog güvenilirdir ama kargo süreleri çok uzun sürebilir. 2 lira fark verin İnce Hesap'tan alın bence.

Bu gibi sebeplerden ve uzun kargodan dolayı önermeyi bıraktım zaten.
Hocam. Alta bakın.
3.PNG

Her zaman dediklerini yapmıyorlar maalesef. Ben emininim ki o ürün en erken 15 güne gelir. Ayrıca evet müşteri hizmetleri çok ukala. Çok fark olsaydı tamam derdim ama 2 lira ya!

Her zaman dediklerini yapmıyorlar maalesef. Ben emininim ki o ürün en erken 15 güne gelir. Ayrıca evet müşteri hizmetleri çok ukala. Çok fark olsaydı tamam derdim ama 2 lira ya!
Tamam, katılıyorum size. 15 gün sonunda kesin geliyor değil mi ama? Ayrıca müşteri hizmetlerinden birine kanım ısındı, fırsat buldukça onunla konuşuyorum ben zaten.

Satış öncesi böyleler herşeyde biz ilgileniyorsunuz veriyorsunuz yenisini vericez falan filan :) Göz boyama garanti süreci vs ile uğraşmak istemiyorlar baştan savmaya çalışan ukala bir firma bu siteyi Technopat önermese kapanırdı çoktan, ben alışveriş yaptım ordan biliyorum atıp tutmuyorum burada.

Evet kesin geliyor, ona lafım yok zaten. Parça alımında çok fark varsa Nanokatalog öneriyorum. Ama 2 lira veriyorsun ve 10 gün daha erken geliyor, bu bence daha mantıklı.

Inventus'un adının dahi geçmemesi beni şaşırttı doğrusu. Inventus iyidir, özellikle sistem toplarken kablolama işinde ustalar. Satış sonrasında yardımcı olurlar, Inventus candır, öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı