Teknobiyotik Güvenilir Mi?

Nanokataloğu çok duyuyorum fakat İncehesap ile ilk defa karşılaştım. :) Bu bahsettiğiniz firmalar daha mı güvenilir diyorsunuz yani Inventus, Sinerji gibi firmalara göre? Genelde notebook kullanan biri olarak ilk defa kasa topluyorum pek bilgim yok bu konularda.
Ben incehesaptan 4-5 ay önce tost makinesi almıştım bi sorun olmadı hiç üründe sapasağlam gelmişti ;)

Teknobiyotik güvenilirdir.

Ama ben olsam en ucuz yerden alırım.

N11'den alış-veriş yapan birisiyim.

Bir mağazanın yorumlar iyi ve puanı %100 ise oradan alırım.

Şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım.
Yaşarsanız da koşulsuz iade hakkı var.

Alternatif olarak bakabilirsiniz.

i7 8700 alıcam 1.600₺ ve site hakkında okadar çok olumsuz yorum dolu ki belki 250 kişi dolandırıldım gibi metinler paylaşmış internet üzerinden başka hiç biyerdede stokda yok acayip kararsızım güvenlidir diyip geçenler ne aldı, bi sorun yaşadılarda rahatça çözdüler mi aldıkları birşey yıllarca sorunsuz kullandılar mı ?

i7 8700 alıcam 1.600₺ ve site hakkında okadar çok olumsuz yorum dolu ki belki 250 kişi dolandırıldım gibi metinler paylaşmış internet üzerinden başka hiç biyerdede stokda yok acayip kararsızım güvenlidir diyip geçenler ne aldı, bi sorun yaşadılarda rahatça çözdüler mi aldıkları birşey yıllarca sorunsuz kullandılar mı ?

Olumsuz yorumların büyük kısmı müşterilerine olan hitap şekillerinden kaynaklanıyor. Facebook sayfalarında eleştiri yada öneride bulunursanız çok ağır cevaplar veriyorlar. Onun dışında ürünlerde sorun yaşamazsınız.

7 ay önce sistem topladım 2 günde teslim edildi. Bir sıkıntı yaşamadım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı