Teknobiyotik güvenilir mi?

Ben pek sevmiyorum kendilerini çok marka fanlığı yapıyorlar dandik bir marka var mesela sürekli onu savunup onun hakkında YouTube kanallarında video çekiyorlar bazı insanları da engellediklerini biliyorum bizim dediğimiz doğru sizinki yanlış politikasındalar.

Instgramda iki kere bozdum direkt yorumlarini kapattilar elestiriye acik bir firma degiller.

Gram güvenilir değil kesinlikle tavsiye etmiyorum paranız kalmaz ondan yana sıkıntı yok ama paradan daha kıymetli olan zamanınızı güzelce hortumlarlar satış sonrası muhatap bulamazsınız müşteriler umurlarında değil beni 15 gündür oyalıyorlar ki daha da sürer bu süreç High Power güç kaynağı aldım bozuk çıktı 1 aylık kazancımdan oldum sadece param yatacak mı yoksa kod'mu gönderilecek sorusunun cevabını 2 gün bekledim arızalı ürün içinde 3 gün cevap bekledim arıyorum açmıyorlar açsalar birbirlerinden bir haberler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı