Teknobiyotik Güvenilir midir?

Baranb9876

Decapat
Arkadaşalar lütfen bir bakar mısınız? 2 haftaya 10.000 TL'ye sistem alıyorum çok sağlam sistemli bir PC topladım. Teknobiyotik güvenilir midir? Lütfen en güncel yorumlarınızı bekliyorum. Seviliyorsunuz ❤

3 ay önce bir dizüstü klavyesi satın almıştım. Yaklaşık 10 tuşu basmayan ve 2-3 tane tuşu basınca takılı kalan bir klavye yolladılar. Değişiklik istedim, incelemeleri ve bana yenisini yollamaları 1 ayı buldu. İletişime geçmeleri için sayısız e-posta gönderdim, arayan olmadı. Teknobiyotik'ten ilk alışverişimdi, yaklaşımlarından dolayı son da oldu. Kötü yönetilen ve denetlenmeyen bir patron şirketi gözümde.

Arkadaşalar lütfen bir bakar mısınız? 2 haftaya 10.000 TL'ye sistem alıyorum çok sağlam sistemli bir PC topladım. Teknobiyotik güvenilir midir? Lütfen en güncel yorumlarınızı bekliyorum. Seviliyorsunuz ❤
Asla güvenilir değil dostum sakın öyle bir hata yapma ben sistem aldım bozuk gönderiyorlar sürekli aslafa ilgilenmiyorlar müşteri hizmetlerinede bi tane çocuk koymuşlar sesi bile gelmiyo bişey soruncada telefonu kapatıyor

Asla güvenilir değil dostum sakın öyle bir hata yapma ben sistem aldım bozuk gönderiyorlar sürekli aslafa ilgilenmiyorlar müşteri hizmetlerinede bi tane çocuk koymuşlar sesi bile gelmiyo bişey soruncada telefonu kapatıyor

Neresi güvenli değil açıklar mısınız? 3 Temmuz 2019 yılında Teknobiyotik.com üzerinden DARK F/P Oyuncu kasası aldım. Sistemim imza kısmında da mevcut. Müşteri hizmetleri konusunda genellikle bayan arkadaşlar ilgileniyor siz çocuk sanmışsınız. Yiğidin harmanını zedelemeyiniz.

Tabiki Vatandan toplarsın. Ya da hazır sistem alırsın. Ben öyle yaptım indirimde ve Monitörde aldım. Hemde hemen montaj yaptırıp test yaptırıp arabaya koy getir.

Geri
Yukarı