Teknobiyotik hazır sistemleri alınır mı?

stayinghome

Hectopat
Merhaba,

Teknobiyotik'ten ilgilendiğim 3 adet hazır sistem var. Parçalar çok benzer birbirlerine.

Anakartlar genelde hep Asrock. Asrock iyi midir? Ne kadar kalitelidir? Buradaki modeller iyi midir?
Ekran kartı olarak Galax iyi midir?
Genel olarak ürünü nasıl buluyorsunuz? Teknobiyotik'te genelde daha az bilinen markalı parçalar satılıyor, o yüzden hiç emin olamadım.

Hangi parçaların düzelmesini önerirsiniz?

Teşekkürler.

Merhaba,

Teknobiyotik'ten ilgilendiğim 3 adet hazır sistem var. Parçalar çok benzer birbirlerine.

Anakartlar genelde hep Asrock. Asrock iyi midir? Ne kadar kalitelidir? Buradaki modeller iyi midir?
Genel olarak ürünü nasıl buluyorsunuz? Teknobiyotik'te genelde daha az bilinen markalı parçalar satılıyor, o yüzden hiç emin olamadım.

Teşekkürler.
Ağustos 2020 Yılında Monitörlü hazır sistem aldım. Daha sonra bilgisayarla ilgili birkaç problem ve sorum oldu. Müşteri hizmetlerine bağlandığımda sorularımın cevabını aldım ve problemli durumlarda gönderin şeklinde söylediler ama çalışma durumunu engelleyen bir problem olmadığı için göndermedim. Her site gibi problem yaşayan elbet olmuştur. Benim açımdan problemsiz bir alışveriş oldu. Aynı parçaları bende kullanıyorum sadece Asrock BIOS'u biraz karışık buluyorum. Parçalar yıllardır kullanılan parça ama fazla bilinmediğini düşünüyorum.

E3 sistem almıştım. Tertemiz gelmişti. Ama müşteri hizmetleri sıkıntılı. Fiyatlarda şuan gözüme pahalı geldi. Mutlaka sorun yaşayan vardır. Ben yaşamadım. Galax marka 1660S kullandım. Isı değeri gördüğüm en iyi kattı. Sıfır sıkıntı. Ama sende aksilik çıkar bilemem sonuçta her firmadan şikayetçi olan var.

3060 Ti olan bir bilgisayara o kadar para verilmez diyecektim ki 2-3 haftadır piyasa takibini bırakmış olduğum aklıma geldi. Bir bakayım dedim ve 2-3 hafta içinde 5000-6000 lira kadar artış olmuş. Çıldırmamak elde değil.

Soruna gelelim. Daha önce alışveriş yaptım defalarca garanti süreci falan bir problem yaşamadım.

3060 Ti olan bir bilgisayara o kadar para verilmez diyecektim ki 2-3 haftadır piyasa takibini bırakmış olduğum aklıma geldi. Bir bakayım dedim ve 2-3 hafta içinde 5000-6000 lira kadar artış olmuş. Çıldırmamak elde değil.

Soruna gelelim. Daha önce alışveriş yaptım defalarca garanti süreci falan bir problem yaşamadım.

Piyasa öyle bir artıyor ki sistem alayım mı diye düşünürken bile alacağın parçalar bir bir bütçe dışına çıkıyor. Bu devirde çok hızlı karar vermek lazım.

Merhaba,

Anakartlar genelde hep ASRock. ASRock iyi midir? Ne kadar kalitelidir? Buradaki modeller iyi midir?

Teşekkürler.

Origin Silver [Bafır] I R5 5600X RTX 3060 Ti 8GB DDR4 16GB 500GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bu sistem bana göre daha iyi parçalar ASUS ama tek sıkıntısı PSU.

Geri
Yukarı