Teknobiyotik i5 12400F sistem alınır mı?

Masaüstü sistemlerden hiç anlamıyorum AMD'le alakalı bilgimde yok bu fiyatlarda iyi bir sistem öneriniz var mı?
Bir bakınayım hocam.

Bütçeniz 25k mı?

Evet en fazla 25k diyelim fazla düşük bir fiyatda olmasını istemiyorum şöyle 4 5 yıl idare edecek bir şey olsa güzel olur hocam vatan bilgisayarda olur güvenilir ve bilindik bir yer olsun yeter
6800XT içeren 20-22k civarı bir sistem arıyorum ancak bir tane dahi yok. Harici bulduğum sistemler şöyle:

6800XT içeren hazır sistemler çıkıyor bazen piyasaya fiyat aralıkları 19-22k arası oluyor. Biraz bekleyip böyle bir sistem gelince, ki gelecektir, o sisteme de yönelmek bir seçenek olabilir sizin için.

6800XT içeren 20-22K civarı bir sistem arıyorum ancak bir tane dahi yok. Harici bulduğum sistemler şöyle:

6800XT içeren hazır sistemler çıkıyor bazen piyasaya fiyat aralıkları 19-22K arası oluyor. Biraz bekleyip böyle bir sistem gelince, ki gelecektir, o sisteme de yönelmek bir seçenek olabilir sizin için.

Hocam teşekkür ederim yardımınız için.

6800XT içeren 20-22k civarı bir sistem arıyorum ancak bir tane dahi yok. Harici bulduğum sistemler şöyle:

6800XT içeren hazır sistemler çıkıyor bazen piyasaya fiyat aralıkları 19-22k arası oluyor. Biraz bekleyip böyle bir sistem gelince, ki gelecektir, o sisteme de yönelmek bir seçenek olabilir sizin için.
Sinerji Sargas sistemde ram biraz sırıttı gözüme. Onun haricinde deepcool ne kadar kalitelidir pek bir bilgim yok işin aslı.

Penumbra gold sistemde ise ekran kartı göze çarpıyor. İşlemci ise Sargas'a göre yer yer biraz zayıf. Vento kasa ve PSU pek iyi değil.

Vatan bilgisayar ise parça konusunda diğer iki sistemden daha iyi parçalara ve daha iyi bir fiyata sahip. İşlemci ve anakart ise benim bizzat kullandığım iki parça.

Furens ise işlemci bakımından 5600x ile yer yer kafa kafaya. Gamepower kasa ve psu sırıtıyor.

İtopya ise aynı şekil 5600x muadili bir işlemci kullanmış. Kasa pek iyi değil ancak neticesinde Asus. PSU güzel. İki parça da sistemimde yer alan parçalar. 6750XT de güzel bir ekleme olmuş.

Sistemler arasından ben muhtemelen sargas sistemini ya da vatan sistemini tercih ederdim. Ama yine de biraz bekleyip 6800xt sistem almak daha mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı