Elektronik Teknobiyotik indirimleri

Arctic LF3 Şu an Amazon Amerikadan 151 dolara alınabiliyor zaten gümrük masrafları ve kargo dahil. O da yaklaşık 4.900 liraya geliyor. 600 lira daha verip Tr garantili almak daha mantıklı tabii ki. Aslında normalde satılması gereken fiyat bu zaten ama firmalar fahiş derecede şişiriyor fiyatları sonra indirim yaptık diye bağırıp çağırıyorlar...

Arctic LF3 Şu an Amazon Amerikadan 151 dolara alınabiliyor zaten gümrük masrafları ve kargo dahil. O da yaklaşık 4.900 liraya geliyor. 600 lira daha verip Tr garantili almak daha mantıklı tabii ki. Aslında normalde satılması gereken fiyat bu zaten ama firmalar fahiş derecede şişiriyor fiyatları sonra indirim yaptık diye bağırıp çağırıyorlar...
para aşkı

Arctic 280 sıvı soğutma almıştım radyatör kalın olduğu için 2 kasa değiştirmek zorunda kaldım. 280 satıp 360mm a-argb modelini aldım phanteks nv7 kasaya geçtim . Alırken iyice düşünün uğraşırsınız çok

Ben geçen ay ilk Arctic Almanya alışverişimi yaptım. 23. yıl indirimleri olduğu için oldukça indirimli fiyatlar var. Yaklaşık bir ay süren teslimat sürecinin sorunsuz tamamlanması üzerine geçen gün tekrar sipariş verdim. Sizin sorunuz ise muhtemelen ithlatçı firma üzerinden daha ucuz almışlardır. Belki ARGB modelleri de ucuza görebiliriz. Merak edenler için 125 Euro siparişe 128 lira PTT masrafı ödedim. (LF III 420 A-RGB 95€+30€ DHL)
Hocam merhaba şu şekilde bir yazı buldum herkesin bilgisi olsun.
17.Soru: Değeri 150 Avroya kadar yurtdışından gelen gönderimin vergisini ödemek için gümrük idaresine gelmem gerekiyor mu?
Cevap:
Gelen gönderinin kıymetinin 0-150 Avro arasında olması halinde tahsil edilecek tek ve maktu vergiye ilişkin olarak posta idaresi ve hızlı kargo firmaları alıcıya bilgi vermekte olup vergilerin ödeneceğinin alıcı tarafından kabul edilmesi halinde gönderi alıcının kapısında teslim edilirken vergi tahsil edilmektedir.

Dayanamadım konudaki kasayı aldım, inşallah sorun yaşamam 😂
Panzer cougar max almıştım radyatör takıyorum fanlari montajlarken anakart ile radyatör fanlar için yer kalmıyordu. Üst tarafa takmak zorunda kalmıştım fanları oda benim canımı çok sıktı. Ön tarafa takmıştım sıvı soğutmayı kötü görünüyordu.İnşallah sorun yaşamazsin benim gibi.

Arctid LF 360 iii'nin fiyatına hemen 1000₺ eklemişler. Tam almayı düşünüyordum bu hamleyi gördükten sonra gider Almanyadan sipariş ederim...
Şimdi farkettim fiyatını arttırmışlar hemen:D

Yahu indirim yapıyosun hemen ardından tüh çok indirdik deyip fiyat mı arttırıyorsunuz ya..

Geri iade edilmiş kutusu açık 2-3 ürünü mü 4.500₺’den sattınız yoksa.

Geri
Yukarı