Teknobiyotik kargo ücreti çok pahalı

Teknobiyotikden toplu iğne satın almayınız. Hata edersiniz alacağınız üründe sorun cikarsa yada iade etmek isterseniz. Cayma hakkini tanimiyorlar. Bizde iade yok dediler telefonda da . Bukadar basit iki bin liranın ustune yatmak.
20200624_171801.png
20200624_171712.png
20200624_171741.png

Son düzenleme:
Teknobiyotikden toplu iğne satın almayınız. Hata edersiniz alacağınız üründe sorun cikarsa yada iade etmek isterseniz.
Almazdım.

Soğutucum geldi testlere başladım. Anakartımda ARGB portu olmadığından kasadaki ARGB kontrolcüye bağladım.

Çok sessiz ve malzeme kalitesi güzel. Montajı da kolaydı. Tavsiye ederim.
Eki Görüntüle 599642
SilverStone PF240 sıvı soğutmayı cuma akşam sipariş verdim, cumartesi kargolandı, bugün teslim aldım. Sorunsuz kullanıyorum. 10₺ kargo ücreti ödedim.

Kardeşim geçen hafta SilverStone Raven Mini-ITX kasa aldı. 4 günde elimizi ulaştı, 30₺ kargo ücreti ödedi.

Geçen yaz kasa, PSU, v.s aldım sorunsuzdu.

SilverStone PF240 sıvı soğutmayı cuma akşam sipariş verdim, cumartesi kargolandı, bugün teslim aldım. Sorunsuz kullanıyorum. 10₺ kargo ücreti ödedim.

Kardeşim geçen hafta SilverStone Raven Mini-ITX kasa aldı. 4 günde elimizi ulaştı, 30₺ kargo ücreti ödedi.

Geçen yaz kasa, PSU, v.s aldım sorunsuzdu.
Almak degil iade etmek sorun . Ben urun eline geçmez demedim.

Sizin durumunuzda Teknobiyotik'le alakalı bir durum yok. Elinizdeki ürünün servisiyle ilgili sornunuz var.
Cayma hakkimi kullandirmasi gereken servis degil teknobiyotik. Ben teknobiyotikden aldim ürününü. Ürünümün servise gitmesine bile gerek yok . Beğenmedim iade istedim cayma hakkimi kullanip kullandirmadilar. Nereye gidersen git dediler görüldüğü üzere.
Sizin durumunuzda Teknobiyotik'le alakalı bir durum yok. Elinizdeki ürünün servisiyle ilgili sornunuz var.
Kaldı ki servis iade belgesi ve degisim belgesi veremiyor sorunsuz ürüne. Üründe sorun yok ve ben cayma hakkimi kullanmak istiyorum. Ne demek nereye başvurursan başvur?

Cayma hakkimi kullandirmasi gereken servis degil teknobiyotik. Ben teknobiyotikden aldim ürününü. Ürünümün servise gitmesine bile gerek yok . Beğenmedim iade istedim cayma hakkimi kullanip kullandirmadilar. Nereye gidersen git dediler görüldüğü üzere.

Kaldı ki servis iade belgesi ve degisim belgesi veremiyor sorunsuz ürüne. Üründe sorun yok ve ben cayma hakkimi kullanmak istiyorum. Ne demek nereye başvurursan başvur?
14 gün içerisinde memnun kalmadım diye mi iade etmeye çalıştınız yoksa ürün arızalı diye mi?

Çünkü size verdikleri cevaplara göre siz, ürün arızalı veya kronik sorunlu diye iade etmeye çalışmışsınız.
Arızalı ürünü neredeyse tüm firmalar servis değişim/iade onayı olmadan iade almıyor.

14 gün içerisinde memnun kalmadım diye mi iade etmeye çalıştınız yoksa ürün arızalı diye mi?

Çünkü size verdikleri cevaplara göre siz, ürün arızalı veya kronik sorunlu diye iade etmeye çalışmışsınız.
Memnun kalmadım diye iade etmek istedim. Telefonda da bunu dile getirdim bana sorduklarinda . Maillerde de sitenin destek bolumunde de . Kendilerincr ariza varmis demisim algisi yaratmaya calistilar verdikleri cevaplarda. 1 kere ben servise görürdüm ürünü sorun görülmedi 1 kere onlar yetkili servise gösterdi ürünü sorun görülmedi. Sorun yok üründe. Ama iade de yapılmıyor. En ufak çıkartmasına kadar ellemeden aldigim gibi iade isteminde bulundum ve sonuç bu . Bugun RUH başvurdum yarin ticaret bakanlığına
Atin 20 sinde resmi olarak maille cayma hakki kullanmak istedigimi de belirttim. Onlarla bana servisten değişim iade onayı almamı istediler hani servisin veremediği. Burda da kendilerinin belirttiği üzere üründe sorun olmadigi çalıştığını kendileri onaylamış. Sorunsuz yani ürün.

Dosya Ekleri

• 20200624_171801.png
    20200624_171801.png
    112,8 KB · Görüntüleme: 37
O mesajları yazan insan sonuçta bütün gün iade, Gelmedi, Yok bilmem ne oldu diyenlerle uğraşıyor yoğunlukta olunca...
Olan olmuş sakin olalım.
Ya onun ben insanlığını ham yapayim :D Adamlar bizde iade yok diyor nereye başvurursan vur diyor 2bin tl ustune yatıyor. Ben bunu insanlığına veremem . Sözde ürünü bana geri kargolarılar ne kargo sms i var ne bilgi ne takip numarası. Muhtemelen para ile beraber monitorun de ustune yatma derdindeler.

Yeni konular

Geri
Yukarı