Teknobiyotik kargo ücreti çok pahalı

Memnun kalmadım diye iade etmek istedim. Telefonda da bunu dile getirdim bana sorduklarinda . Maillerde de sitenin destek bolumunde de . Kendilerincr ariza varmis demisim algisi yaratmaya calistilar verdikleri cevaplarda. 1 kere ben servise görürdüm ürünü sorun görülmedi 1 kere onlar yetkili servise gösterdi ürünü sorun görülmedi. Sorun yok üründe. Ama iade de yapılmıyor. En ufak çıkartmasına kadar ellemeden aldigim gibi iade isteminde bulundum ve sonuç bu . Bugun RUH başvurdum yarin ticaret bakanlığına
Atin 20 sinde resmi olarak maille cayma hakki kullanmak istedigimi de belirttim. Onlarla bana servisten değişim iade onayı almamı istediler hani servisin veremediği. Burda da kendilerinin belirttiği üzere üründe sorun olmadigi çalıştığını kendileri onaylamış. Sorunsuz yani ürün.
E-Devlet üzerinden kolayca Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapın. Durum dediğiniz gibiyse lehinize sonuçlanabilir. İnşallah kısa sürede olumlu sonuç alırsınız.

E-devlet üzerinden kolayca tüketici hakem heyetine başvuru yapın. Durum dediğiniz gibiyse lehinize sonuçlanabilir. İnşallah kısa sürede olumlu sonuç alırsınız.

Bugun tüketici hakem heyetine direk elden başvuru yaptim. Yarin da ticaret bakanlığına suç duyurusu yapacağım. Yaptıkları usulsüzlük.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı