Teknobiyotik P1 2020 Kutu Açılımı

Selam arkadaşlar. Aldığım kasa hakkında bilgi vermek için konuyu açıyorum. Şimdi konuyla alakalı olan bilgisayarın kutu açılım videosunu bırakacağım buraya. Yarın işten geldiğimde genel olarak kasa ve parçalar hakkında deneyimlerimi paylaşacağım. Oyun testlerini de atacağım ama oyun boyutları çok büyük olduğu için 1 haftadır oyun indiriyorum, hala bitmedi :( Şu an Wazone iniyor 90 GB, Daha sonra Fortnite ve Forza indirip test videosu da çekmeyi düşünüyorum. Kasayı alan ve fikirlerini olumlu olumsuz paylaşacak olanlar varsa buyursun. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Çoğu online alışveriş sitesinden genelde montaj sonrası şikayet duyduğum için sonradan montajlarken şu olmuş bu olmuş kasaya diye uğraşmak istemedim. Kendim montajladim tek marşta aldı şükür sıkıntı çıkmadı :) Biraz montaj videosu çektim ama tek olduğum için pek beceremedim kusura bakmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle aşırı ışıklı sistemi çok şık buluyorum ama göz yoracağından ve konsantre bozacagindan dark theme bir sistem kullanıyorum :D

İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Teknobiyotik, hazır sistemlerinde kullandığı kalitesiz PSU'lar haricinde çok sevdiğim bir site. Keşke montaj yaptırıp alsaymışsınız, uğraştığınıza değmez. Kontrolleri yapılıp gönderilirdi. :)
PSU değiştirdim. :) Aerocool cylon 500w 80+ ile. Kargoya zaten 50 TL aldılar bide montaja 50 TL veremem :D klavyeyi a101den 20 TL ye aldım şuan kulaklık ve mikrofonumda yok o derece :)

sanki yanına 1tb wd purple harddisk iyi gider :)
2 TB Seagate 7200 rpm 256 cache aldım :)
Hayırlı olsun hocam ilk olarak. Kasanın soğutması hakkında da bilgi yazarsanız çok iyi olur.
İşlemci 60 dereceyi geçmiyor yük altında. Ekran kartı ultra ayarlarda 60/70 arası. Bazı yerlerde 72 oluyor ara geçişlerde geri 65 kere düşüyor. Uzun süre 70 de kalmıyor sıcaklık. Yan taraf plastik. Faydası olmadığı için 20 tane felan ufak delik açmayı düşünüyorum yan kapağa. Plastik olduğu için geriliyor islemcinjn sıcak havasından. Ama ön tarafı kapalı düşünebilirsiniz. Değil. Ön fanların yani açık elimi tuttuğumda bile soğuk hava çekiyor. Kasanin hava akışında sıkıntı yok bence ama 100/200 daha koyulup isteyen farklı kasalarda alabilir.

Hayırlı olsun dostum güzel günlerde kullan.

Edit : Oynuyorsan Rainbow Six Siege testi yapar mısın?

Daha dün yükledim. Toplu oyun testi videosu yapacağım ama sana önden spoiler vereyim. Rainbow 170/250 FPS felan. Ultrada sıkıntı yok güzel.
İyi günler, kasayı hazır toplanmış şekilde mi aldınız acep?
Hazır toplanmış derken? Teknobiyotikten hazır sistemi ozellestirerek montajsiz şekilde aldım. Sistem linki video altında var. Montaj videosu da çekmiştim.

Şöyle aşırı ışıklı sistemi çok şık buluyorum ama göz yoracağından ve konsantre bozacagindan dark theme bir sistem kullanıyorum :D

Genelde oyun oynarken felan ben oraya hiç dikkat etmiyorum. Benim için sorun olmuyor :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı