Teknobiyotik P1 2020 Kutu Açılımı

Selam arkadaşlar. Aldığım kasa hakkında bilgi vermek için konuyu açıyorum. Şimdi konuyla alakalı olan bilgisayarın kutu açılım videosunu bırakacağım buraya. Yarın işten geldiğimde genel olarak kasa ve parçalar hakkında deneyimlerimi paylaşacağım. Oyun testlerini de atacağım ama oyun boyutları çok büyük olduğu için 1 haftadır oyun indiriyorum, hala bitmedi :( Şu an Wazone iniyor 90 GB, Daha sonra Fortnite ve Forza indirip test videosu da çekmeyi düşünüyorum. Kasayı alan ve fikirlerini olumlu olumsuz paylaşacak olanlar varsa buyursun. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Çoğu online alışveriş sitesinden genelde montaj sonrası şikayet duyduğum için sonradan montajlarken şu olmuş bu olmuş kasaya diye uğraşmak istemedim. Kendim montajladim tek marşta aldı şükür sıkıntı çıkmadı :) Biraz montaj videosu çektim ama tek olduğum için pek beceremedim kusura bakmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Teknobiyotik, hazır sistemlerinde kullandığı kalitesiz PSU'lar haricinde çok sevdiğim bir site. Keşke montaj yaptırıp alsaymışsınız, uğraştığınıza değmez. Kontrolleri yapılıp gönderilirdi. :)

Selam arkadaşlar. Aldığım kasa hakkında bilgi vermek için konuyu açıyorum. Şimdi konuyla alakalı olan bilgisayarın kutu açılım videosunu bırakacağım buraya. Yarın işten geldiğimde genel olarak kasa ve parçalar hakkında deneyimlerimi paylaşacağım. Oyun testlerini de atacağım ama oyun boyutları çok büyük olduğu için 1 haftadır oyun indiriyorum, hala bitmedi :( Şu an Wazone iniyor 90 GB, Daha sonra Fortnite ve Forza indirip test videosu da çekmeyi düşünüyorum. Kasayı alan ve fikirlerini olumlu olumsuz paylaşacak olanlar varsa buyursun. Teşekkürler.

sanki yanına 1tb wd purple harddisk iyi gider :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı