Teknobiyotik sitesi güvenilir mi?

biraz oyun biraz okul biraz da belirli programlar için diyelim
Böyle düşünerek sistem alınmaz, geleceğe dönük bak. İlerde oynamak isteyeceğin bir şey çıkar ve zamanında boşuna para harcadım demek istemezsin. Şimdiden bir şeye girişiyorsan o günleri de düşünüp yapman çok iyi olur. Ama elbette para seniiin hayat seniin, nasıl istiyorsan öyle yap. İkisi arasında dediğim gibi 1. seçeneği o hazır haliyle tercih et o halde.
aslında tam oyun içinde değil %40 lık kısım oyun için %60 lık kısım okul için (photoshop ve 3 5 kod editörü)

Son düzenleme:
Konuyu açmadan önce araştırdım lakin önceden açılan konular çok eskiden açılmış olan konulardı. Belki alışveriş yapıp yeni deneyimler kazananlar vardır diye açıyorum.

Teknobiyotik sitesi güvenilir mi? Hiç alışveriş yapan oldu mu? Olduysa deneyimlerini paylaşabilir mi? Çok ucuza satıyorlar diye bu fırsattan yararlanmak istiyorum. Bir de ben YouTube'dan araştırma yaparken birisi kasanın kullanılmış olduğunu göstermişti. Bunlar hep içimde bir tedirginlik oluşturdu. Yardım eder misiniz? Tavsiye etmezseniz bile tavsiye edebileceğiniz güvenilir bilgisayar satışı yapan siteler var mı? Şimdiden teşekkürler.
Ben yaptım Pc aldım.A2.5 killer sistemi ben bi sorun yaşamadım 1 kere bilgisayar kendi kendine kapandı açılmadı ama düzeldi sonra büyük ihtimal korumaya falan girdi diye düşünüyorum.

Aldığın şeyden eminsem, geri işim düşmez dersen al. Artıları; hızlı çalışıyorlar, kutulama güzel ve kargo firması seçtiriyorlar. Eksileri ise; bir tane fan aldım, iade edeyim derken konuşmalarda olmaz o iş boşver tarzı bir tavırları vardı. Ayrıca git-gel kargo parasını da ben karşıladım. Belki Hepsiburada vb. siteler üzerinden alınabilir, kendi sitesini tavsiye etmiyorum.

Ben önermiyorum. Oradan parça alıp dolandırılıp, üstüne bir de tehdit edilen biri görmüştüm forumda. Tabi ne kadar gerçek bilmiyorum.

Geri
Yukarı