Teknobiyotik'a2.5 iyi mi?

Resimli olarak işaretleyip atar mısınız? Eğer o alttaki küçük yeri diyorsanız oradan ne hava alacak.
Oradan nasıl hava alıyor hayal edemezsiniz, benim kasamda da benzer bir hava boşluğu var, alırken buradan hava almaz diyordum fakat kullandıktan sonra acayip şaşırtmıştı. Aerocool tecrübesi sanırım.

Oradan nasıl hava alıyor hayal edemezsiniz, benim kasamda da benzer bir hava boşluğu var, alırken buradan hava almaz diyordum fakat kullandıktan sonra acayip şaşırtmıştı. Aerocool tecrübesi sanırım.

Hocam o zaman bunun bize getirisi kalmıyor ki İnternet'te bir sürü küçü bu durumdan şikayetçi zaten onun yerine Aerocool Engine almak çok daha mantıklı o zaman bu arada bende Cyclon Pro kullanıyorum.

Hocam o zaman bunun bize getirisi kalmıyor ki İnternet'te bir sürü küçü bu durumdan şikayetçi zaten onun yerine Aerocool Engine almak çok daha mantıklı o zaman bu arada bende Cyclon Pro kullanıyorum.
Alınabilir fakat biraz çirkin ama alınabilir bir kasa. Ben de Aerocool Streak RGB kullanıyorum, benim kasanın hava kanalı gözükmüyor bile. Sadece ışık tutunca görebiliyorum.

Buyurun, ikisinde de montaj servisi var, ilk link a2.5'in aynısı ve daha ucuzu,
2.link ile 300TL daha ekleyip aralarında dağlar kadar fark olan bu sistemi alabilirsiniz Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik
Bir ekleme daha yapayım; Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik buradaki aynı fiyata sahip sistemi alıp kullanabilirsiniz, darboğaz yapacaktır fakat RX560 kullanmaktan daha iyidir. Daha sonra işlemci değiştirip RX570'i sonuna kadar kullanırsınız.

İlk link 2.5'in aynısı fiyatı da aynı zaten
2.linkte 300 TL ekleyin demişsiniz ama 3600TL olmuş

İlk link 2.5'in aynısı fiyatı da aynı zaten
2.linkte 300 TL ekleyin demişsiniz ama 3600TL olmuş
Yorum silememekten nefret ediyorum :D Ben fiyatı 3800TL olarak görmüşüm, kusuruma bakmayın :D Sistem F/P açısından gayet iyi alıp kullanabilirsiniz, istediğiniz oyunları da oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı