Teknobiyotik'ten AOC 24G2U 144Hz monitör alınır mı?

AOC 24G2U monitörünü almayı düşünüyorum. Daha önce buradan monitör alan var mı? Varsa güvenilir bir site mi? Daha önce hiç alışveriş yapmadım.
Site güvenilir. Yanlız inşallah size de "sürat kargo" ile göndermezler. Aldığım kasa kırık şekilde elime ulaştı. Nasıl taşıdıklarını hayal bile edemiyorum 😀

Tabi bu her firmada yaşanabilir sonuçta suçlu olan kargo firması. O yüzden hala Teknobiyotik sitesine karşı bir tutumum yok.

Teknobiyotik güvenilir, alışverişlerim oldu ve hızlılardı şu ana kadar bir sorun yaşamadım ancak bu sitenin monitör ile alakalı gönderimlerinde çeşitli sorunların olduğu konular mevcut. Tabii ki illa size de öyle çıkacak değil ama Sinerji, Vatan, Hepsiburada gibi siteler bana monitör konusunda güven veriyor. O yüzden şu an bu üçlünün arasından Sinerji'ye bir bakın derim ben. Başka hiçbir yerde stok yok zaten.

Sinerji'de bu monitörün yorumlarında şöyle bir şey var, sanırım test yapıp gönderebiliyorlar.

testt.png

Son düzenleme:
Teknobiyotik güvenilir, alışverişlerim oldu ve hızlılardı şu ana kadar bir sorun yaşamadım ancak bu sitenin monitör ile alakalı gönderimlerinde çeşitli sorunların olduğu konular mevcut. Tabii ki illa size de öyle çıkacak değil ama Sinerji, Vatan, Hepsiburada gibi siteler bana monitör konusunda güven veriyor. O yüzden şu an bu üçlünün arasından Sinerji'ye bir bakın derim ben. Başka hiçbir yerde stok yok zaten.

Sinerji'de bu monitörün yorumlarında şöyle bir şey var, sanırım test yapıp gönderebiliyorlar.

Eki Görüntüle 617743

AOC için hocam hdmi ile 144 hz vermiyormuş doğru mudur acaba ? Laptopumu bağlayacağım da HDMI versiyonlarını falan da bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı