Teknobiyotik'ten ekran kartı alınır mı?

SMAlgan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba forum sitelerinde pek vakit geçiremiyorum o yüzden yanlış yerde konu açtıysam öncelikle özür dilerim.
Problemim ise şu bütçem düşük olduğu için GTX1660 bir ekran kartı almayı düüşünüyorum. Diğer sitelerde bu fiyatlar biraz 2 bin TL bandına yakın ama Teknobiyotik'de fiyat 1650 TL'ye Galax marka ekran kartı var internette araştırdığım zaman ise garanti ve ürün bazında bazı olumsuz açıklamalar gördüm müşteriye yaklaşımları fan sorunu için müşteriyi suçlayarak ücret almak gibi o siteden alıp kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Başka tavsiyeleriniz varsa hepsine açığım. (Not: Ekran kartı projelerde kullanmam gerektiği için NVIDIA olması gerekiyor.)

Arkadaşlar merhaba forum sitelerinde pek vakit geçiremiyorum o yüzden yanlış yerde konu açtıysam öncelikle özür dilerim.
Problemim ise şu bütçem düşük olduğu için GTX1660 bir ekran kartı almayı düüşünüyorum. Diğer sitelerde bu fiyatlar biraz 2 bin TL bandına yakın ama Teknobiyotik'de fiyat 1650 TL'ye Galax marka ekran kartı var internette araştırdığım zaman ise garanti ve ürün bazında bazı olumsuz açıklamalar gördüm müşteriye yaklaşımları fan sorunu için müşteriyi suçlayarak ücret almak gibi o siteden alıp kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Başka tavsiyeleriniz varsa hepsine açığım. (Not: Ekran kartı projelerde kullanmam gerektiği için NVIDIA olması gerekiyor.)
Söylediğiniz firma ile ilgili bir bilgim yok o nedenle yorum yapamayacağım. Ama
Çoğu firmanın ufak tefek becereksizlikleri olabiliyor. Fazla kafaya takmayın. İnternette yer alan sikayetlerden bazıları hakli yeredir elbette. Ama bu şikayetlerin bazılarıda abartı olabilir diye düşünüyorum. Nereden alırsanız alın fark etmez. Herkesin sikayet ettiği biryer sizi çok memmun edebilir. Yada tam tersi, Aşırı güvenilir biryer ile problem yaşayabilirsiniz. Biraz şans işi. Imkaniniz varsa nereden alacaksanız o firmanın dükkanına gidin ürününüzü elden görerek almayı denemek içinizi biraz rahatlatabilir. Yinede dikkat edin. Elektronik alışveriş gerçekten dikkat ister.

Son düzenleme:
Alınabilir. RGB ve tasarımdan mahrum kalması fiyat avantajı olarak tüketiciye yansımış. Sorun yaşamazsınız. Teknobiyotik üzerinden çok alışverişim oldu ve hiç sorun yaşamadım.

Bilgisayar topladım 1 ay önce hiçbir sorun olmadı. Her firmanın şikayetleri var bu tarzda.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bir forumda sadece ürün tedarikçisi olmasına rağmen zotac marka bir ekran kartının servis ile yaşadığı sorun sonucu mail ile zotac a ulaşarak bilgi almak istemiş ve paralel ithal ürün olduğunu öğrenmiş bu biraz beni tedirgin etti sadece
Söylediğiniz firma ile ilgili bir bilgim yok o nedenle yorum yapamayacağım ama
ne yazıkki her firmanın ufak tefek becereksizlikleri olabiliyor. Fazla kafaya takmayın. İnternette yer alan sikayetlerden bazıları hakli yeredir elbette. Ama bazıları abartı olabilir diye düşünüyorum. Nereden alırsanız alın fark etmez. Herkesin sikayet ettiği biryer sizi çok memmun edebilir. Yada tam tersi, Aşırı güvenilir biryer ile problem yaşayabilirsiniz. Biraz şans işi. Bana kalırsa nereden alacaksanız o firmanın dükkanına gidin ürününüzü elden görerek alın.
Cevabınız için teşekkür ederim. Tabi ki öyle biraz şans sıfır olsa bile fabrikasyon hatalar olabiliyor ama daha önce bir bilgisayar almadım şimdi kendim topluyorum ve uygun fiyat arayışında olduğum için bu site ile karşılaştım pek bilgimde olmadığından internete bakmak zorunda kaldım karşılaştıklarım biraz korkuttu
Alınabilir. RGB ve tasarımdan mahrum kalması fiyat avantajı olarak tüketiciye yansımış. Sorun yaşamazsınız. Teknobiyotik üzerinden çok alışverişim oldu ve hiç sorun yaşamadım.
Cevabınız için teşekkür ederim. RGB veya ışıl ışıl birşey olmasını istemiyorum zaten ama uzun zaman sonra bilgisayar toplama kararı aldığım için biraz pipirrikli davranıyorum o yüzden tedirginim galax markasını biliyorum ama olurda bi servis ile sorun olursa diye tedirgin oldum

Biraz bütçeyi artırabilirsen

ikisindne birini alırsan güzel olur. 1650 TL yi vermişken 400 TL daha bulabilirsen GPU ile işin kalmaz bir daha oyun içinde kullanacaksan eğer GTX 1070 ile aynı performansları veren bir kart orta segmentteki en iyi kartda 1660Ti şu an için. Tabi son paransa bilemem ama bir değerlendir bence Palit iyidir yine teknobiyotikten alabilirsin MSI olanda iyi ama bence 50 TL daha pahalı diğerine göre biraz daha sık bence bunu almaya çalış.

Biraz bütçeyi artırabilirsen

ikisindne birini alırsan güzel olur. 1650 TL yi vermişken 400 TL daha bulabilirsen GPU ile işin kalmaz bir daha oyun içinde kullanacaksan eğer GTX 1070 ile aynı performansları veren bir kart orta segmentteki en iyi kartda 1660Ti şu an için. Tabi son paransa bilemem ama bir değerlendir bence Palit iyidir yine teknobiyotikten alabilirsin MSI olanda iyi ama bence 50 TL daha pahalı diğerine göre biraz daha sık bence bunu almaya çalış.
Cevabın için teşekkür ederim. Bütcem az olduğu için bu fiyatlar bana fazla gelebilir ama dediğiniz gibi GTX 1660Ti daha iyi olur. Palit hakkında iyi olduğunu duyuyorum ama sonrasında başıma gelebilcek sorunları ne kadar kısa sürede çözebilirler bilemiyorum o endişelendiriyor. 7 yıl sonra bilgisayar toplamam gerekti epey geride ve tedirgin olmuşum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı