Teknobiyotik'ten İtopya'ya Gönderme

Mahalle firması görünümü veren firmanın kim olduğunu iyi biliyoruz.

100 lira fazla da olsa, karşımda kurumsal kimliği olan bir firmadan alışveriş yaparım.

Aynen bende teknobiyotikten aldım zamana göre ucuza aldım ama gerçekten bu tavır aşırı kötü ve itici. Böyle doğal sempatik olduklarını söylüyorlarsa aynısını garanti konusunda da yaparsa ne olacak.
Ayrıca İstanbul dışındakiler buradan alacaksa bi düşünsün derim. Kargo tamamen size ait arkadaşlar büyük bir şey alıyorsanız kasa gibi kocaman kutu ile gönderceksiniz ve kargoyu direkt size iteliyorlar halbuki kendileri aras kargo ile anlaşmalı fakat destek konusunda zayıf. İtopya veya sinerjide kargoyu kendileri karşılıyor diye biliyorum sırf bu yüzden alma sebeplerinden bir tanesi.

Evet İtopya ve Sinerji kendi karşılıyor kargoyu. Teknobiyotik'i bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:

İtopya'nın sistemi halihazırda 2600 içeriyor zaten. 2300X değil.

İtopya’nınkisine karşılık 2800TL’lik bir sistem oluşturmuşlar, PSU’nun 80+ sertifikası yok, 8GB RAM koymuşlar, 4x2 ve koydukları anakartın da 2 RAM slotu var, ekran kartı koymuşlar tek fanlı ITX RX 570. Üstelik RX 570 sisteme R3 2200G koymuşlar bütçe dostu diye yutturuyorlar.

Hiçbir internet mağazasına gönülden bağ kurmanın mantıklı tarafı yok. Ergen mantalitesine sahip personelleri sataşıyor diye hakkında yüzlerce şikayet bulunan internet mağazalarını da bir anda göklere çıkarmamak gerekir. Tüketici temkinli olup alışveriş yapacağı yer konusunda kılı kırk yarmalıdır.

Bana sorarsanız Vatan Computer hepsinden iyi. Anakart işlemci ve RAM aldım bugün İtopya'da 3650 TL ama Vatan Computer'da 2753 TL aynı ürünler ama fark neredeyse 1000 TL Düşündürücü bir fark.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…