Teknobiyotik'ten verilecek sipariş şubeden teslim alınabilir mi?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Teknobiyotik sitesi üzerinden DVI dönüştürücü ses kartı gibi birkaç ürün almak istiyorum ama kargonun evime gelmesini istemiyorum. Çünkü okulda oluyorum ve evde kargoyu alacak kimse olmuyor bu yüzden şubeden teslim almak istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim? Siparişi verirken adrese ne yazmalıyım? Neler yapmalıyım tam olarak? Çünkü teslimat noktası seçme gibi bir şey yok site üzerinde.

Teknobiyotik sitesi üzerinden DVI dönüştürücü ses kartı gibi birkaç ürün almak istiyorum ama kargonun evime gelmesini istemiyorum. Çünkü okulda oluyorum ve evde kargoyu alacak kimse olmuyor bu yüzden şubeden teslim almak istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim? Siparişi verirken adrese ne yazmalıyım? Neler yapmalıyım tam olarak? Çünkü teslimat noktası seçme gibi bir şey yok site üzerinde.

Depodan teslim almak için sipariş adımlarında teslimat bilgisine adresini yazdıktan sonra teslimat yönteminde depodan almak istiyorum seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2023-10-09 225835.png

Ya da kargo firması zaten adresinde seni bulamadığında siparişi kendi şubesine geri götürüyor. Sana da mesaj atıyorlar.
Ertesi gün gidip elden teslim alabilirsin.

Onunla uğraşmazlar. Siparişi verirken ne dediysen o. Kargoyu seçtiysen kargoyla, teslimat noktasını seçtiysen teslimat noktasına gelecek.

Öyle bir seçme şeyi yok işte sadece adres yazılıyor direk şubenin adresi yazıp açıklamaya elden alınacak yazsam falan olmuyor mu?

Direk şubeye götürseler okul çıkışı metrodan inip alsam.

Olur. Ben mesela satıcının hangi kargo ile gönderdiğine bakıyorum örnek olarak MNG Kargo olsun direkt giriyorum Google'a en yakınımdaki MNG Kargo şubesinin adresini kopyalayıp adres kısmına yazıyorum ardından parantez içinde şubeden teslim alınacak yazıyorum ve gidiyorum alıyorum.

Ev adresini yaz, kargo teslim şubesine haber ver, dağıtıma çıkarmazlar. Onların canına minnet. 🤣

Depodan teslim almak için sipariş adımlarında teslimat bilgisine adresini yazdıktan sonra teslimat yönteminde depodan almak istiyorum seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1972466

Ya da kargo firması zaten adresinde seni bulamadığında siparişi kendi şubesine geri götürüyor. Sana da mesaj atıyorlar.
Ertesi gün gidip elden teslim alabilirsin.
deposu 30km uzağımda ben ümraniyedeyim depo tuzlada

deposu 30km uzağımda ben ümraniyedeyim depo tuzlada
en hızlı şekilde metro marmaray otobüsle gidebiliyorum sanarım

Son düzenleme:
Sipariş verirken adresine Örneğin MNG Kargo ........ Şubesi yazarsan kargo oraya gelir ve orada kalır. Şubeden alabilirsin. Garanti olması için Kargo yerinin adresini de eklersin.

Geri
Yukarı