Teknobiyotuk A1 Sistem nasıl?

Yardimbeyyer

Hectopat
İtopyadan sistem alacaktım fakat daha ucuzunu ve iyisini buldum. Powerboost kasa ve PSU'dan çok şikayet varmış. Değerli sizlerin uyarıları için teşekkür ederim ve şu belirttiğim sistemin;
İşlemcisini 3200G olarak,
Anakartını ASRock B450M olarak,
Güç kaynağını Aerocool 400W VX Plus olarak değiştirmek istiyorum. İleri de ekran kartı ve Dual kit RAM ekleyeceğim. Şu anlık yüksek boyutlu oyunlar oynamayı düşünmüyorum. Oynarsam HDD alacağım. Şu an LOL, Fortnite oynamayı düşünüyorum. Sizce sistem nasıl, soğutması ve güç kaynağı yeterli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel bir sistem. PSU değiştirme taraftarıyım kendim kalitesiz PSU yüzünden 2 kere sorun yaşadım. TX PowerMax markası nasıldır bilemiyorum ama Corsair,Thermaltake,Aerocool,FSP gibi markalara yönelmeniz daha iyi olacaktır. Kalitesiz PSU garantisi bittikten kısa süre sonra bozulur kaliteli PSU daha uzun süre kullanılır. PSU sertifikası da önemli tabiki bu konuda.

Gayet güzel bir sistem. PSU değiştirme taraftarıyım kendim kalitesiz PSU yüzünden 2 kere sorun yaşadım. TX PowerMax markası nasıldır bilemiyorum ama Corsair,Thermaltake,Aerocool,FSP gibi markalara yönelmeniz daha iyi olacaktır. Kalitesiz PSU garantisi bittikten kısa süre sonra bozulur kaliteli PSU daha uzun süre kullanılır. PSU sertifikası da önemli tabiki bu konuda.
PSU'yu Aerocool 400W'a değiştireceğimi yazmıştım zaten 😃

Alınmaz, Anakart 2 RAM slotlu ve 2x4 GB RAM koyulmuş. Utanmadan Soğutmasız RAM koymuşlar, Önerim bu parçaları almanız.
1786 L tutuyor, Eğer o kadar çıkamam derseniz Anakartı B320 veya B350 Olarak alabilirsiniz.

RAM'leri 3000 Mhz yap ve SSD'yi başka bir marka ile değiştir. Ekran kartı takana kadar da rahat rahat idare edebileceğin bir sistem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı