Teknobiyotuk A1 Sistem nasıl?

Alınmaz, Anakart 2 RAM slotlu ve 2x4 GB RAM koyulmuş. Utanmadan Soğutmasız RAM koymuşlar, Önerim bu parçaları almanız.
1786 L tutuyor, Eğer o kadar çıkamam derseniz Anakartı B320 veya B350 Olarak alabilirsiniz.
RAM'i 2x8 yapar bütçeyi biraz arttırırım sıkıntı değil.
APU Sistemlerde Dual Kit RAM daha iyidir. En azından öyle biliyorum.
RAM'leri 3000 Mhz yap ve SSD'yi başka bir marka ile değiştir. Ekran kartı takana kadar da rahat rahat idare edebileceğin bir sistem.
Acaba fan almama gerek var mı? Soğutma yeterli mi?

RAM'i 2x8 yapar bütçeyi biraz arttırırım sıkıntı değil.
APU Sistemlerde Dual Kit RAM daha iyidir. En azından öyle biliyorum.

Acaba fan almama gerek var mı? Soğutma yeterli mi?
Tavsiye ettiğim sistemi alabilirsiniz, RAM'leri 16GB yaparsanız çok iyi olur.

Abi zaten bu sistemi alan kişi küçük oyunlar için devasa para vermek istemeyenler içindir yok anakart tırt işlemciden hayır gelmez demeniz mantıklı değil bence umarım saygıyla karşılarsınız

Abi zaten bu sistemi alan kişi küçük oyunlar için devasa para vermek istemeyenler içindir yok anakart tırt işlemciden hayır gelmez demeniz mantıklı değil bence umarım saygıyla karşılarsınız
Hocam 4 aylık konuya yazmamalıydın bence. Adam çoktan almıştır. Bana gelicek olursak bu sistem ilk çıkınca PSU'yu değişirse alınırdı. Sistemin genel kitlesi zaten Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends gibi oyunlar oynayanlar için, sonradan sisteme ekstra ekleme yapmayacaklar içindi bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı