Teknofest 2019'dan kalanlar - Türk Yıldızları

Savaş jeti ve ekip olarak diyorum ama ben:) Yoksa İngiltere'nin Red Arrows da jet tabii ki. Ama savaş jeti ekibi olarak Singapur da varmış bak onu görmemiştim. Hollanda'nın ki de Solo Türk gibi solo display mesela.
İsviçre'nin gösteri timide ekip. Ucuz savaş jeti kullanan ülkelerde var.

F-4'ün Vietnam başarısı sonrasında ABD için çok değerli ve özelli bir uçak oldu.

@ensopat Uçarlar, neden uçmasınlar. Ağırlık ve drag yapacak ne silahlar, füzeler var ne de ekstra yakıt tankları var. Bu yüzden hayvani şekilde uçakların manevra yetenekleri ve havada kalma süreleri artıyor.

Boş uçakla havada daireler çizmek, gösteri yapmak kolaydır, asıl olay o uçağı doluyken kullanabilmekte :)

Hayatımın en güzel fotoğrafını çekmiştim Teknofest 2019'da. Ama "LG" sağolsun telefonda bootloop sorunu yaşadım ve bulmaya üşeniyorum. İsteyene atarım ama çalınmasından korkuyorum.

Uçak fotoğrafı. "Su" model uçağın ( Modelini bilmiyorum. ) tam alttan jet motorlarından çıkan aleviyle belki saniyede 600+ KM hız ile uçarken yakaladım. Aslında video kaydı ama SS aldım. :D
Şşş... ses etme, güzel fotoymuş;) 🔥🔥🔥

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı