TEKNOHAYAT-13 sistem alınır mı?

GolgeAdam

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe düşük olduğu için hazır sistem almak istiyorum. Bu üzerinde değişiklik yaparak bu sistem alınır mı?

Önerileriniz var mı?
Bunu alman daha iyi olur.

R5 5500 bu sistemde olmaz. Çook daha yüksek fps alabilirsin oyunlarda bu ekran kartıyla. 5600 e yükseltmen tavsiyemdir.

Bunu alman daha iyi olur.
Arkadaşın attığı sistem daha iyi, sizin attığınız sistemde işlemci yükseltmesi yapınca 21.040TL gibi bir fiyat çıkıyor, arkadaşın attığıyla arada neredeyse 300TL fark var. Kalan paranın üstüne ekleyip kule tipi soğutucu alırsınız.

Bütçe düşük olduğu için hazır sistem almak istiyorum. Bu üzerinde değişiklik yaparak bu sistem alınır mı?

Önerileriniz var mı?
INTEL I5 12400F-ZOTAC RTX 4060-MSI PRO H610M-E-500GB M.2 SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da arkadaşın gönderdiği 5600 sistem yerine bunu alman f/p açısından daha iyi olur. Soğutucu olarak ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm Ä°Ålemci SoÄutucu Fiyat bunu alabilirsin.

Önerileriniz var mı?
Kesinlikle bunlardan birini almalısın.

Attığın sistem sadece Ankara mağazasında varmış dostum eğer arkadaş Ankara'da değilse alabileceğini sanmıyorum.

Web'de stoğu yok anlaşılan, bu sistem çok daha iyi bir seçenek aslında.
Hocam bu arada banada kule tipi soğutucu lazım. İşlemcim 5600. Öneriniz varmı?
Buradan cevaplamam ne kadar doğru olur bilmiyorum fakat;
Bu ürün işinizi fazlasıyla görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı