TEKNOHAYAT-2 vs DH-EAGLE

@CEO of SM Technology hocam SSD olayında maalesef param yeterli olmuyor. Sistemim fiyatı 4070 Super'li sistemli fiyatlara dayanıyor o şekilde.

Hocam 1. fotodaki alacağım sistem. Özelliklerini tamamladım. Ama 2. fotoda 4070 Super var. Diğer donanımları zayıf kaldı ama fiyat aynı oldu. Hangisini önerirsiniz. Eğer 1. fotodakini al derseniz alıyorum. @CEO of SM Technology @xDraco
1.png
2.png

Hocam uzunca düşündüm. AM5 platformuna yönelerek baktım. Alacağım sistem aşağıdaki. Lakin AM5 ve Intel 13 ve 14 serisi 4070 Super'li hazır bilgisayarlar var. Aşırı kararsız kaldım.

1.png

Bunlarda 4070 Super'li sistemler. Acaba bunlardan birini mi tercih etmeliyim yoksa yukardaki sistemi mi. Aralarında 2 bin küsür fark var. Değer mi onu merak ediyorum. Aşağıdaki sistemlerden birini seçersem olduğu gibi almam lazım yükseltme yapmadan. Bütçemi yeterince zorladım.

Malum bir tane bilgisayar alıcam ve uzun yıl kullanmam lazım. Karar verme aşamasında çok seçiciyim. Beni mazur görün.

@xDraco @CEO of SM Technology

Hocam uzunca düşündüm. AM5 platformuna yönelerek baktım. Alacağım sistem aşağıdaki. Lakin AM5 ve Intel 13 ve 14 serisi 4070 Super'li hazır bilgisayarlar var. Aşırı kararsız kaldım.

Eki Görüntüle 2091137
Bunlarda 4070 Super'li sistemler. Acaba bunlardan birini mi tercih etmeliyim yoksa yukarıdaki sistemi mi? Aralarında 2 bin küsur fark var. Değer mi onu merak ediyorum. Aşağıdaki sistemlerden birini seçersem olduğu gibi almam lazım yükseltme yapmadan. Bütçemi yeterince zorladım.

Malum bir tane bilgisayar alacağım ve uzun yıl kullanmam lazım. Karar verme aşamasında çok seçiciyim. Beni mazur görün.

@xDraco @CEO of SM Technology

Hocam 13400F'in DDR4 olduğunu gördüm o yüzden onları eledim. Bu ikisi arasında kaldım.

Intel'ler, eski mimarili, fahiş, güçsüz, soğumak bilmeyen, önü kapalı işlemciler. Herhangi bir Intel işlemciyi düşünmeyin bile. SSD'yi KC3000 yapıp, carnage olanı alırsanız çok makbule geçer.

Hocam son olarak bu sistem sizce fiyat farkına değer mi? Yaklaşık olarak 6bin TL fark var. Yoksa diğer sistemi 32 GB yapıp alayım mı?

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    61,8 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı