Teknoloji bağımlısı olup elektronik cihaz almadan duramamak

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
57
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Arkadaşlar, işimi kolaylaştıran elektronik aletleri almaktan çekinmiyorum ve artık inanılmaz bir hal aldı. Teknolojinin keyfi bana mutluluk verir oldu. Artık gereksiz harcama yapmaya da başladım.
Annem bir daha elektrikle çalışacak bir şey gelmesin bu eve diyip gülüyor. :D Kadın nefret ediyor artık aletlerden yahu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran varsa alırsın, basit.
Olmasa da olur dediğim eşyaları bile alır oldum. Mesela ehliyet için para biriktirmem gerekli ama ben onun yerine tost makinesi, ekmek kızartma makinesi veya mutfağa bir şeyler almak istiyorum. :(

Olmasa da olur dediğim eşyaları bile alır oldum. Mesela ehliyet için para biriktirmem gerekli ama ben onun yerine tost makinesi, ekmek kızartma makinesi veya mutfağa bir şeyler almak istiyorum. :(

Can boğazdan gelir hocam boş verin.

Hocam, elektrikli aletlerle çalışırken hiç çarpıldınız mı? Bir 220V sizi kendinize getirir. Ama gidip de elinizi prize sokmayın şimdi. Sorumluluk kabul etmiyorum.

Ya da şöyle yapalım. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama elektrik-elektronik konularını inceleyin biraz. Fazlaca içine girince bıkarsınız gibi geliyor bana.

Hocam, elektrikli aletlerle çalışırken hiç çarpıldınız mı? Bir 220V sizi kendinize getirir. Ama gidip de elinizi prize sokmayın şimdi. Sorumluluk kabul etmiyorum.

Ya da şöyle yapalım. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama elektrik-elektronik konularını inceleyin biraz. Fazlaca içine girince bıkarsınız gibi geliyor bana.
220V öldürmez mi hocam?
Yaş 23.

Yeni konular

Geri
Yukarı