Teknoloji devleri yerini kimseye vermiyor

Batması çok düşük bir ihtimal, batacağını ben de düşünmüyorum. Google'ın kazancı neredeyse birkaç ülkenin ekonomisini 5'e katlıyor.
NOKİA içinde aynısını diyorlardı telefon pazarında çok büyük paya sahipti, Kodak firması mesela bir dönem kamera pazarının %96 sına hükmetmiş bir marka ne oldu battı.

Batması çok düşük bir ihtimal, batacağını ben de düşünmüyorum. Google'ın kazancı neredeyse birkaç ülkenin ekonomisini 5'e katlıyor.
Ekonomisi ülkenin 5'e katlıyor da ne demek istediniz?

@İçimdeÖlenbiriVar Hocam %91 oran var pazar payı var. Ayrıca Google'ın batması; YouTube'nin de batmasıdır. Düşünemiyorum artık.

Son düzenleme:
@YokBirSteamim Nokia ve Google'ı bir tutuyorsun. Sana ne desem anlamsız kalacaktır o yüzden bir şey demeyeceğim.
@The Tribal Chief demek istediğim, Google'ın kazancı birçok ülkenin ekonomisini rakam olarak 5'e katlıyor.

Google arama motoru konusunda rakipsiz şu anlık.
Google her sonucu düzgün vermiyor ki işine geleni öne çıkartıyor. genel olarak duckduck go kullanıyorum onun haricinde bing ve yahoo gibi motorlardan arama yapmayı tercih ediyorum, google çoğu zaman istediğim sonucu göstersede onun da yetersiz veya bilerek göstermediği kaynaklar var.

Geri
Yukarı