Teknoloji inceleme kanalı açmak mantıklı mı?

İnsanlar sizi neden takip etmeli? Bu soruyu kendinize sorun. Mesela ben takip ettiğim kanalları neredeyse hiç sponsorluk almadıkları için, güvenilir bilgi kaynağı olarak gördüğüm için takip ediyorum.

Evet arkadaşalar, sorum yukarıda. Diksiyonum iyidir. Laptop ve telefon dallarında daha bilgiliyim. İngilizce'de var. Ne işe yarayacaksa artık. Açsam sadece Sosyal'e özel mi açmalıyım?
@Setsuna Yuki
@Samotne Ciasteczka.
Pitopya bilgisayar, Kinerji, Teknokiyotik, vallahi boos bilgisayar gibi zart zurt firmalara kronik parçalı bol C4'lü sistem sunmayacak isen koş. Make teknoloji kanalları great again.

Pitopya bilgisayar, Kinerji, Teknokiyotik, vallahi boos bilgisayar gibi zart zurt firmalara kronik parçalı bol C4'lü sistem sunmayacak isen koş. Make teknoloji kanalları great again.
Sinerji'den 4 alışverişim oldu, hiçbir sorun yaşamadım. Kendiniz sorun yaşadınız diye mağaza çöp olmuyor. İnventus da olsa, QP de olsa hata olabiliyor.

Sansür sebebiniz nedir? Açık konuşabilirsin. Bahsettiğin ürünler her teknoloji mağazasında satılıyor.

Sinerji'den 4 alışverişim oldu, hiçbir sorun yaşamadım. Kendiniz sorun yaşadınız diye marka çöp olmuyor.
Sinerji ile derdim yok. Sinerjiden para alıp millete dandik parçalı sistemleri öven kanallarla derdim var. Onlarda ekmeğini yiyecek tabii. Yoksa banane itopyadan sinerjiden. (Ki bence İtopyadan daha insaflı bir firma.)

Biraz değil baya bi para gerekecek altı üstü parça alıp tanıtıyorsunuz ilk başta herhangi bir sponsor olmadığı için kendi paranızla almanız gerekecek.

Sinerji ile derdim yok. Sinerjiden para alıp millete dandik parçalı sistemleri öven kanallarla derdim var. Onlarda ekmeğini yiyecek tabii. Yoksa banane itopyadan sinerjiden. (Ki bence İtopyadan daha insaflı bir firma.)
Kimse kimseye silah zoruyla bilgisayar aldırmıyor. Araştırmadan alan kişinin sorunu bu. Firmayla ve öneri yapan kanalın ne alakası var? Hala Turbox alan insanlarla dolu etraf.

Bu aralar GamingGen'i takdir ediyorum. Digerleri gibi kronik sorunlu parçaları koymuyorlar en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı