Teknoloji mağazasına gidip alınabilecek mikrofon önerisi

Hiç bir şekilde herhangi bir video bulamadım :D

Yapma bunu :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yapma bunu :)

Bu videolara zaten baktım, videolar eski bu yüzdende fiyatlarda değişme olabiliyor.

Bu videolara zaten baktım, videolar eski bu yüzdende fiyatlarda değişme olabiliyor.

Aralarında 200 liranın altında olanlar da mevcut. Ben örnek attım zaten.

Örneğin

112 lira vergi kargo dahil artı 25 lira. 7 15 gün içinde geliyor. Ama tükenmiş :)

Satanlar da olmuş.

Aralarında 200 liranın altında olanlar da mevcut. Ben örnek attım zaten.

Örneğin

112 lira vergi kargo dahil artı 25 lira. 7 15 gün içinde geliyor. Ama tükenmiş :)

Satanlar da olmuş.

Mantistek MC 1 ya Trust Mantis'in çakması ya da tam tersi Trust Mantis , Mantistek MC 1'in çakması :D İkisininde tasarımları aynı noktası noktasına. Mantistek MC 1'e dediğiniz gibi 112+25 lira vermek yerine 165 TL'ye Trust Mantis almak daha mantıklı değil mi? Zaten 2 3 günde gelir maksimum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı