Teknoloji mağazasına gidip alınabilecek mikrofon önerisi

kaane

Kilopat
Başlıkta gördüğünüz üzere herhangi bir teknoloji mağazasına gidip alınabilecek en iyi 200 TL altı mikrofon hangisi?
Bir adet mikrofon buldum Vatan Bilgisayar üzerinde <bakınız>, alınır mı veya önerileriniz neler?
- acil -

Son düzenleme:
Hoparlör derken? Ben mikrofondan bahsediyordum ama :D Başka mağazalarda başka mikrofon var mı sizce?
Kusuruma bakmayın hocam, Yanlış yazdım aynı anda 5 Platform ile ilgilenince böyle oluyor. Bahsettiğiniz Mikrafon Fiyatına göre en iyiler arasında, Çok fazla çeşit yok zaten.

Başlıkta gördüğünüz üzere herhangi bir teknoloji mağazasına gidip alınabilecek en iyi 200 TL altı mikrofon hangisi?
Bir adet mikrofon buldum Vatan Bilgisayar üzerinde <bakınız>, alınır mı veya önerileriniz neler?
- acil -

Keşke mağazadan değil de internetten alma imkanınız olsaymış. Çünkü bu tarz ürünlerde alıp kendinizin test etmesi ve sonuca göre belki de iade etmek isteyeceksiniz. Mağazadan alınca benim bildiğim iade olmuyor. İnternetten alınca ise 14 gün iade süresi oluyor.

Ama tabi üründen çok eminseniz o zaman mantıklı olabilir.

Keşke mağazadan değil de internetten alma imkanınız olsaymış. Çünkü bu tarz ürünlerde alıp kendinizin test etmesi ve sonuca göre belki de iade etmek isteyeceksiniz. Mağazadan alınca benim bildiğim iade olmuyor. İnternetten alınca ise 14 gün iade süresi oluyor.

Ama tabi üründen çok eminseniz o zaman mantıklı olabilir.
İnternetten almak için bir öneriniz var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı