Teknoloji ürünlerinin fiyatları çok fazla arttı

Öyle birşey sanmıyoruz hiç olmazsa üretim hukuk adalet ve döviz kurundaki sorunlar düzelebilirse biraz nefes alacaz o kadar.

Bu adam iktidardan gitmemek için Yunanistan'a ya da Suriye'ye resmi savaş ilan edecek gibime geliyor. Umarım yanılırım.
Sen öyle sanmıyordum ama @452252 kardeşimizin kafası binbeşyüz

Vardır, vardır. Eskisine göre satışları azalmıştır ama yine de idare edecek düzeyde satış yapıyorlardır. Alan da harcamalarından kısıp para biriktiren gençlerdir. Asıl mesele sonbaharda, durumu hiç düşünemiyorum. Freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı gidiyoruz, halimiz ne acı.

O ürünü zamlı olsa da alacaksın, DNA'mıza işlenmiş artık.
Evet ne yazık ki, millet zar zor biriktire biriktire bir şey almaya çalışıyor sonuçta.

Ama benim merak ettiğim bu teknoloji marketleri, teknolojik markalar (mesela Apple Türkiye) vs. sıkıntı çekmiyor mu bu ekonomik krizde?

1 yıl kaldı dostum. Sabredeceğiz, başka çaremiz yok...
Yeni hükümet geldiği gibi ekonomiyi düzeltecek değil ya, en az bir kaç yıl lazım. Koskoca Nazi Almanyası bile 3 yılda düzeldi ama onlarda disiplin var. Ayrıca ekonomiyi düzeltecek biri yok ki şu anda, olsun oyumu gözüm kapalı veririm. Gelen giden parayı yeme peşinde.

Acı olanda halk hala uyuyor tüm konularda mülteci konusunda ekonomi konusunda geçen markete girdim yaşlı teyze ev alışverişi yapmış yağ falan her şey 760 TL dedi kasiyer kadın baktı para yetişmeyecek 4-5 parça bıraktı bu halka bunları yapanlar yüzünden çok kötü şeyler olacak diğer sene.

Dostum çok güldüm lütfen böyle yazıp kendini rezil etme.
Daha çok gülersin. Sizin gibi gitsinde aman devlet batsın diyenlerle ileriye gidilmez zaten. Sanarsın yeni hükümet geldiğinde ekonomiye sihirli deynekle dokunacak. Sizin bu zihniyetiniz beni güldürüyor. Yarın öbür gün yununlılar İzmir'e Ege'ye saldırdığında bir lokma için İstanbul kuşatmasındaki gibi düşmanın ayaklarını öpenseniz maddiyen bedeniniz kalır ancak ruhunuz sizi terk eder. Amma siz o askerin yüzüne tükürürseniz belki fani bedeniniz dağılacak ama ruhunuz ebedi dünyada kabz edilecek. Benim burada dediğim şu benim akp miş muhalefetmiş felan umrumda değil. Hepsi bir olmalı. Biz ne zaman kazandıysak birlik olduğumuzda kazandık. Biraz uyanın ehli küfür size neler yapıyor. Bu mesela akp CHP meselesi değildir.

2 bin TL'lik Vivo telefonla sürünüyordum.. Yakınım yeni İphone telefona geçtiği için İphone 11 Pro'yu bizim evde bırakmış..

Sanırım bu aralar gündem takip etmeyeceğim.. Yeni telefon modellerine bakmayacağım.. Ben kurtuldum arkadaşlar.. 🤣 🤣

Daha çok gülersin. Sizin gibi gitsinde aman devlet batsın diyenlerle ileriye gidilmez zaten. Sanarsın yeni hükümet geldiğinde ekonomiye sihirli deynekle dokunacak. Sizin bu zihniyetiniz beni güldürüyor. Yarın öbür gün yununlılar İzmir'e Ege'ye saldırdığında bir lokma için İstanbul kuşatmasındaki gibi düşmanın ayaklarını öpenseniz maddiyen bedeniniz kalır ancak ruhunuz sizi terk eder. Amma siz o askerin yüzüne tükürürseniz belki fani bedeniniz dağılacak ama ruhunuz ebedi dünyada kabz edilecek. Benim burada dediğim şu benim akp miş muhalefetmiş falan umurumda değil. Hepsi bir olmalı. Biz ne zaman kazandıysak birlik olduğumuzda kazandık. Biraz uyanın ehli küfür size neler yapıyor. Bu mesela akp CHP meselesi değildir.

Ben ne zaman devlet batsın demişim ya.
Ekonomik durum nedeniyle istenmiyor.
Yani böyle giderse yakında bir şey bulamazsan şaşırmam kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı