Teknolojik Aletlerde Indirim Hangi Tarihlerde Var?

DarkNight_

Hectopat
Arkadaslar ben sistem toplayacagim ve muhtemelen Mayis-Haziran gibi toplarim diye dusunuyorum. Itopya'ya gidip toplayacagim. Su an daha kafamda tam olarak kurmadim sistemi biraz daha bekleyecegim. Black Friday disinda boyle bir indirim gunu var mi? Cunku Black Friday'e kadar bekleyemeyecegim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mayıs-Haziran'da bir tek karne dönemi var onun dışında spesifik bir indirim zamanı yok ama takip etmek lazım bazı firmalar özel indirimler yapabiliyor. Onun dışında ucuza parça almanın başka yöntemleri, internette yapacağın ufak bir araştırma ile bu taktikleri öğrenebilirsin. Bazı parçaları 2. el alabilirsin, temiz, uygun fiyatlı, güzel ürünler düşüyor bazen. Yurtdışından da ürün temin edebilirsin, uygun fiyatlı olur sadece biraz geç gelir fakat beklemene değer.

Mayıs-Haziran'da bir tek karne dönemi var onun dışında spesifik bir indirim zamanı yok ama takip etmek lazım bazı firmalar özel indirimler yapabiliyor. Onun dışında ucuza parça almanın başka yöntemleri, internette yapacağın ufak bir araştırma ile bu taktikleri öğrenebilirsin. Bazı parçaları 2. el alabilirsin, temiz, uygun fiyatlı, güzel ürünler düşüyor bazen. Yurtdışından da ürün temin edebilirsin, uygun fiyatlı olur sadece biraz geç gelir fakat beklemene değer.
2. el almayi dusunmuyorum sifirdan sistem kuracagim ve yurtdisi falan hic ugrasmak istemiyorum. Tesekkur ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı