Yakın tarihlerde hangi indirimler olacak?

SpeedCowboy

Decapat
Yakın zamanda bilgisayar toplamak istiyorum, şimdi toplayıp indirim günleri olunca pişman olmak istemiyorum. Önümüzdeki 2-3 ay içerisinde hangi indirimler olacak? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Vatan indirimlerini takip et, anakart ve işlemci indirimleri de oluyor, KDV indirimleri de. Direkt Technopat'ı da takip edebilirsin, birileri elbet konu açıyor, haber veriliyor.

Haziran aylarında karne indirimi olur. Tabi doların şu zamanda tırmandığını düşünürsek o zamanın indirimli hali bile şimdiden daha pahalı olabilir. Elinizi sıkı tutup bir an önce alın bence.

Yakın zamanda bilgisayar toplamak istiyorum, şimdi toplayıp indirim günleri olunca pişman olmak istemiyorum. Önümüzdeki 2-3 ay içerisinde hangi indirimler olacak? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
Cumaları İnceHesap Gaming Gecesini takip et. Diğer siteleri de arada takip et.

Bu aralar virüs yüzünden bilgisayar parçalarında stok sorunu var. Fiyatlar şimdiden artmaya başladı. Bence alacaksan indirim için çok fazla bekleme elini çabuk tut.

Edit: Şuan da burada indirim varmış. İşine yarayacak ucuzlayan bir parça varsa bakabilirsin.

arkadaşların dediği gibi firmalar genel olarak habersiz indirimler yapıyor. hatta bunları çoğu çalışan bile bilmiyor zaten.

fakat şöyle de bir durum var ki, corona virüsünün donanım parçaları üreten firmaları etkilediği yönünde haberler var. yani buna doların sürekli yükselişi de eklenirse...

Cumaları İnceHesap Gaming Gecesini takip et. Diğer siteleri de arada takip et.

Bu aralar virüs yüzünden bilgisayar parçalarında stok sorunu var. Fiyatlar şimdiden artmaya başladı. Bence alacaksan indirim için çok fazla bekleme elini çabuk tut.
Dostum keşke imkanım olsa fazla bekletmeyecegim nisana doğru biraz elim rahatlayacak o yüzden 3 ay yazdim ona göre planim sekillenecek

Bu aralar indirim olmayabilir. Çünkü Çin'den ürün gelmediği için çoğu yer sıkıntıda en son vatanda çalışan birisiyle konuştum hazır stoğu tüketiyoruz mal gelmiyor dedi. Bence bundan sonra indirim değil bindirim günleri başlayacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı