Teknolojik ürünler neden kargoya geç verilir?

BilgeSar

Picopat
Daha fazla  
Dikkatimi çeken bir durum var. Ne zaman teknolojik eşya sipariş etsem kargoya 4 gün sonra veriliyor. Laptop sipariş ettim ve 3. gün halen kargoya verilmedi. Öncesinde neyin hazırlığını yapıyorlar? Neden kargoya geç veriliyor?

Dikkatimi çeken bir durum var. Ne zaman teknolojik eşya sipariş etsem kargoya 4 gün sonra veriliyor. Laptop sipariş ettim ve 3. gün halen kargoya verilmedi. Öncesinde neyin hazırlığını yapıyorlar? Neden kargoya geç veriliyor?
Teknolojik ürünler kargoya geç verilmiyor ki. Hazır sistem kasa almıştım ertesi gün evimde olmuştu. Senin sipariş verdiğin yer geç kargoluyor olmasın? 😀

Bence sana öyle geliyor nasıl bir teknolojik ürün aldın da 3 gün kargosu sürsün aldığın yerle alakalı olma ihtimali gözümde canlandı direkt.

Aldığınız yere, satıcıya göre değişir. Bende laptop almıştım 10-11 gün sonra geldi, telefon aldım 2 sonra gün geldi.

Çok fazla etmeni olabilir bunun. Satıcının ilgisi, kargo firması, kargoların bekletilip toplu teslim edilmesi, lojistik vs... Teknolojik ürünlere özel bir durum yok.

Aldığınız yere, satıcıya göre değişir. Bende laptop almıştım 10-11 gün sonra geldi, telefon aldım 2 sonra gün geldi.
Bu yazdığın içimi rahatlattı. Şu lanet PC'yi alsamda kurtulsam artık. Youtube, reklamlar, sosyal medyalar, haberler hep Laptop 😂😂 O kadar çok üzerine düştüm ki Bill Gates oşursa karşıma hemen haberi çıkıyor. 😅

Geri
Yukarı