Ürünler neden geç kargolanıyor?

memorishy

Hectopat
Makaleler
19
Yer
Giuseppe Meazza
Trendyol'da falan bazı ürünlerin üstünde "kısıtlamadan sonra kargolanacaktır" diye bir simge gördüm. Almak istediğim ürünü bu sefer Amazon'dan alayım dedim.
Amazon'da da kargolar 2 hafta sonra teslim edilecek diyor. Bu firmalar tam kapanma boyunca çalışmıyor mu? Yoksa yoğunluk mu var?

1619883729971.png

(Ürünü 30 Nisanda sipariş ettim.)

Trendyol'da falan bazı ürünlerin üstünde "kısıtlamadan sonra kargolanacaktır" diye bir simge gördüm. Almak istediğim ürünü bu sefer Amazon'dan alayım dedim.
Amazon'da da kargolar 2 hafta sonra teslim edilecek diyor. Bu firmalar tam kapanma boyunca çalışmıyor mu? Yoksa yoğunluk mu var?

Eki Görüntüle 1002047

Aynı satıcı olabilir mi? Çoğu firmalar çalışıyor normalde.

Eki Görüntüle 1002047

Takipteyim ben de amazondan ürün aldım dün , 6-10 Mayıs arasında teslim edilecek diyor. Ayrıca satıcı Amazon Türkiye.

Takipteyim ben de amazondan ürün aldım dün , 6-10 Mayıs arasında teslim edilecek diyor. Ayrıca satıcı Amazon Türkiye.
Hocam bende burada ilerleme oluyor. Sizde de oluyor mu? Bence yoğunluk var diye teslimat sürelerini geç yazdılar ki verdikleri sözü tutmamış gibi olmasın diye.
1619884340743.png

Kaç ay önce söylenmiş mayısa daha yeni girdik.
Amazon Prime üyeliğim var. Amazon'un sattığı ürünleri ertesi gün teslim alma hakkına sahibim. Böyle bir özelliği neden devre dışı bıraktıklarını sordum. Bana anormal geldi çünkü.
Benzer şekilde sipariş edildi gözüküyor ent altta varış zamanı : 6 - 10 mayıs yazıyor hocam.
Peki, teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı