Teknopanda KARAKIZ-7 sistem alınır mı?

Merhaba konuya tekrar yazıyorum ama bakarsanız sevinirim. Pintipanda'nın kasasının stoku bitmiş bu yüzde ne yapsam bilemedim Eray'ın kasası var onu mu alsam yoksa biraz daha beklesem Pintipanda'nın stokları yenilenir veya daha iyi F/P bir kasa çıkar mı? Kasa şu: ERAY-HANMA/Intel Core i3 13100F/MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black OC 8GB/16GB DDR4/500GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX Ray Tracing PC.

Alaabilirsiniz.

Tamam teşekkürler şimdi anladım alıyorum o zaman zaten stoklar çok hızlı tükeniyor Pintipanda'ya bile yetişemedim.

Eger 500GB yetecekse Kioxia Exceria DRAM var ve guzel model. Ama 1TB olacaksa, en ucuz 1TB secebeilirsniz.

Eger 500GB yetecekse Kioxia Exceria DRAM var ve guzel model. Ama 1TB olacaksa, en ucuz 1TB secebeilirsniz.

Tamam teşekkürler 1TB seçeceğim.

@408157
Pardon sizi çok yordum ama pek bir şey bilmiyorum biraz aydınlatılmaya ihtiyacım var. Bu sisteme 2K bir monitor mü yakışır ve işlemciyi i5 12400'e yükseltirsem uyumlu çalışır ve daha uzun gider mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Tamam teşekkürler 1TB seçeceğim.

@408157
Pardon sizi çok yordum ama pek bir şey bilmiyorum biraz aydınlatılmaya ihtiyacım var. Bu sisteme 2K bir monitor mü yakışır ve işlemciyi i5 12400'e yükseltirsem uyumlu çalışır ve daha uzun gider mi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

QHD monitor onermem. FHD oneririm. Evet, 12400F yukseltebilirsiniz. Daha iyi olur.

Geri
Yukarı