Açıkçası arkadaşları kötü durumda bırakmak istemem fakat firma bende "ürün sağlamsa sattık, bozuk çıkarsa veya kırılırsa bizi tanımıyorsun" gibi bir izlenim bıraktı. Ayrıca Google Maps yorumlarında şikayet edenler kimler bilemiyoruz, şikayet var sitesine para ödeyerek üye olmamız isteniyor fakat parasında değiliz sistem kötü gibi saçma sapan benim nefret ettiğim dış güçler bizi kıskanıyor tarzı şeyler söylemişler.

Zaten kendi sitelerinde verdikleri Amazon satıcı mağazası yok. Bildiğiniz verdikleri linke tıklıyorum ama Amazon hata veriyor. Ayrıca Google üzerinden aratıp baktığımda bile mağaza ismi yazıyor ama ortada Amazon mağazası yok, ya Amazon tarafında bir sorun var ya da Amazon mağazayı kapattı veya bu arkadaşlar kapattı.

Ayrıca kesinlikle ve kesinlikle bazı sitelerin değerlendirme sistemine güvenmeyin. Daha önce rast geldim, bu arkadaşlar yapmıştır demiyorum fakat yorum dolandırıcılığı var. Daha önce ucuz ve bambaşka ürün satarak o ilanın puanını kastırıyorlar ve en sonunda daha pahalı ürünü koyarak ilan ismini ve açıklaması değiştirerek ilanı 5 yıldız almış gibi gösteriyorlar. Zaten yazılan şikayetleri çözümleselerdi o yorumlar orada kalmazdı, bir şekilde gönlünü alırlardı müşterinin. Kimseyi yönlendirmiyorum fakat ben şahsım olarak alışveriş yapmazdım. Yine de işin ucu sizde.

Hocam atsanıza faturaları. Merak ettim.
WhatsApp Image 2021-06-28 at 23.27.44.jpeg

Adımı da gizlemiyorum sonra internetten bulmuşsun dersiniz diye zaten forumda beni takip eden insanlar adımı bilirler. Gizlemem.

Amazon'a yazayım dedim. Müşteri hizmeti kaldırıp kaldırılması hakkındaki bilgiyi göremiyoruz dedi ama öyle satıcı kendilerinde de olmadığını söyledi.

1624912786707.png

Kapanmıştır veya açılmamıştır hocam. Alacağınız ürün neydi? Onu sormayı unuttuk😁
Bu cihazı almayı düşünmüştüm ve Hepsiburada sağlayıcıda başka satıcıda satmıyor bu ürünü. Bu adamlar piyasaya göre uygun satıyorlar. Benim alacağım üründen önce ben genel soru sordum, başka biri sorun yaşarsa yazsın veya benim gibi merak edenler konuya görür dedim. Her sağlayıcı sitesinde olup Amazon'da niye yok düşündürücü. Kapanmıştır veya açılmamıştır gibi seçenekler bahane görürüm. Her sağlayıcıda aç, Amazon gibi rakip olan siteye güveni olan herkesin sağlayıcı sitesinde açmaması.

Bu cihazı almayı düşünmüştüm ve Hepsiburada sağlayıcıda başka satıcıda satmıyor bu ürünü. Bu adamlar piyasaya göre uygun satıyorlar. Benim alacağım üründen önce ben genel soru sordum, başka biri sorun yaşarsa yazsın veya benim gibi merak edenler konuya görür dedim. Her sağlayıcı sitesinde olup Amazon'da niye yok düşündürücü. Kapanmıştır veya açılmamıştır gibi seçenekler bahane görürüm. Her sağlayıcıda aç, Amazon gibi rakip olan siteye güveni olan herkesin sağlayıcı sitesinde açmaması.
Hocam ben de bir nevi ucuz olduğu için aldım. Hem de kredi kartımda tam 4500 vardı trendyol ve hepsi burada peşin fiyatına taksit yapmıyordu. Şahsen ben memnun kaldım ayrıca ürünü kargo elemanından alırken ve kutusunu açarken videoya çekerseniz problem yaşayacağınızı zannetmiyorum. Kendi tercihiniz belki siz memnun kalmayacaksınız. Herkes memnun olacak diye bir kaide yok sonuçta.

Hocam ben de bir nevi ucuz olduğu için aldım. Hem de kredi kartımda tam 4500 vardı trendyol ve hepsi burada peşin fiyatına taksit yapmıyordu. Şahsen ben memnun kaldım ayrıca ürünü kargo elemanından alırken ve kutusunu açarken videoya çekerseniz problem yaşayacağınızı zannetmiyorum. Kendi tercihiniz belki siz memnun kalmayacaksınız. Herkes memnun olacak diye bir kaide yok sonuçta.
Kargo elemanından alırken videoya almak şart mı? Ben de bir şey satın alacağım. Unutabilirim diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı