Teknorya'dan laptop alınır mı?

Labris

Centipat
Daha fazla  

Bu laptopu almak istiyorum ama iki satıcı var biri Hepsiburada biri Teknorya. Forumdan Teknorya hakkında araştırma yaptım biraz güvenilir olmadığını, iade edilen cihazların tekrar satıldığını vs okudum. Arada 3.5 binlik var fark. Esasen 35 binden fazla bütçe ayırmak istemiyorum ama bu miktarlara çıkmışken de isteklerimden taviz olabildiğince vermeden büyük ekranlı iyi ekran kartlı bir gaming laptop olması adına 37.5 e zorlayabilirim, sizce bu miktara bu laptobu almak mantıklı mıdır? Teknorya tercih edilebilir mi?

Ben hepsiburada üzerinden teknoryadan geçen hafta acer laptop aldım. Laptopda fan sesi problemi vardı birde istediğim fpsleri vermiyordu iletişime geçtim iade etmek istedim teknolojik ürünlerde servis raporu olmadan iade olmuyor teknik servise gidip rapor alın vs dediler. Teknik servisi aradım böyle bir rapor yok dediler. Sonra kendilerine sorunları maduriyetimi ilettim anlayışla karşıladılar ürünü gönderdim aynı gün iadeyi onayladılar. Beni madur etmediler bence seni etmezler.

16 inç uygunsa. Satıcı onun dışında bildiğim kadarıyla sadece iade konusunda sıkıntı çıkartıyor biraz, kargolamada vs sıkıntı olmaz.

RTX 4060, Oyuncuları Hayal Kırıklığına Uğratabilir Şöyle bir yazıya denk geldin araştırırken. Attığınız laptop un işlemcisi baya iyi görünüyor, ssd ve ram yetersiz ama onlar eklenebilir bu yüzden sorun değil ancak yeni piyasaya çıkan ekran kartları için şüpheliyim biraz :(

4060, 3070'e saf güçte yetisebiliyor hocam. Bunun bir de DLSS3, Frame generation gibi artıları var.
Tayvan'da yaşayan bir arkadaşımla da görüştüm de çok iyi yorumlar okudu. Masaüstü muadili olabilir demişler hatta. İlginç bir şekilde fiyatı da uygun, rtx3060 olup bundan pahalı olan laptoplar var piyasada. Bunu alacağım sanırım, çok teşekkürler hocam, bu süreçte güzel fikirler aldım sizden.

Geri
Yukarı