Steam Karttan Güvenlik Nedeni İle Para Çekti!

SnavS

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Her zaman sorunsuz bir şekilde ininal kartımla steame para atardım. Bugunde ininale 50 tl attım ama 49.98 tl yatmış bende 20 20 olarak attım kartta 9.98 tl kaldı. Daha sonra steam pazarı girdim birde ne göreyim. Bilinmeyen yabancı bir karttan para yatırdınız bakiyenizi onaylamanız lazım yazdı. Bende onayla dedim ve çekilen tutarı kartınızın beklenen ödemelerinden bakıp bu kutucuğa girin dedi. Biri 2 TL biri 3 tl'idi.. İkisinide kutucuğa girip onayla dedim ve Tebrikler Kart onaylamanız başarılı ve Topluluk engeliniz kaldırıldı!. Yazdı ve engel kalktı ama kartımdan 5 tl para çekildi.! Her zaman girdiğim para yatırdığım kart başka kart olarak tanınıyor ve kartımdan banın kalkması için 5 TL çekiliyor.! Bu resmen para çalmak. Bunu nasıl halledeceğim arkadaşlar Adamlar hem kendi kartımı tanımıyor hemde banı kaldırmak için karttan para çekiyor. Ve parayı alınca banı kaldırıyorlar. Bu resmen düzanbazlık.!

Adsız.jpg

benim kartta 5 lira vardı kartı doğrula dedim ama sadece 1 tane para çekildi.2. yi çekmedi ve kartı doğrula derken çekilen miktarı yazacağım yer yazmıyo.ne yapmalıyum :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı