Teknosa, mediamarkt gibi yerlerde S9 ve S9 Plus'ın fiyatı nedir?

Bay kararsız 2

Hectopat
Arkadaşlar bayram olması nedeniyle mağazalardaki fiyatlarını öğrenemiyorum. Sitelerinde de stokta bulunmamaktadır diyorlar. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi, haftaya alacağım ama fiyatını bilmiyorum. Teknosa, vatan, mediamarkt...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar bayram olması nedeniyle mağazalardaki fiyatlarını öğrenemiyorum. Sitelerinde de stokta bulunmamaktadır diyorlar. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi, haftaya alacağım ama fiyatını bilmiyorum. Teknosa, vatan, mediamarkt...
Mediamarkt'ta en son gördüğüm fiyatlar şöyle ;
S9=4000 TL
S9 Plus=4500 TL
Mediamarkt'ta en son gördüğüm fiyatlar şöyle ;
S9=4000 TL
S9 Plus=4500 TL

Çözüm
İnternet sitelerinden almanı öneririm. Çok daha ucuza geliyorlar ve iade etmesi genel olarak daha kolay.

Ayriyeten teknosa.com'da şuan ~4900 TL.
401435

HALA AYNI MIDIR?
Karne günü de geliyor sizce daha iner mi?
O fiyata başka telefon alınır mı?

internete sıcak bakmıyorum.
Orada da tükenmiş gösteriyor ben 1 ay önce gittiğimde 4400 dü. orda eski fiyatlar yazılı.
Xiaomi Mi 9 düşünülebilir. S10e de güzel bir seçenek olabilir. İnternetten alırsanız çok daha kârlı olursunuz. Yine de sizin tercihiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı