Teknosa televizyon iadesi

ocdc

Kilopat
Selam, Teknosa fiziksel mağazsından televizyon aldım 1-2 saat sonra web sitesinden iade destek talebi oluşturdum. Yarın iade için mağazaya gideceğim, sizce iade alabilir miyim? Haklarım nelerdir? İşlemi kredi kartı ile taksitli olarak yaptım. Kartıma iade olur mu? Önceden bilmem gereken bir şey varsa söyelerseniz iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartına iade olur, kullanıcı hatası değilse iadeniz onaylanır. Sevmediğiniz için iade edecekseniz de 14 gün cayma hakkınız var diye biliyorum.

Ne için iade ediyorsun? Eğer beğenmediysen iade olarak almazlar. Bir kusuru varsa servis gönderilir ve kontrol edilir. Ardından iade veya değişim için form iletirler. Sonra iade için gidersin paranı alırsın.

Mağazaya gidip satın aldıysan iade edemezsin, internetten aldıysan iade edebiliyorsun diye biliyorum. Ama kutusunu açmadıysan mağazadan aldıysan bile iade alırlar herhalde neden almasınlar ki.

Peki iade vs. olmadı diyelim. Fiziksel mağazadan aldığım ürünü online mağazadaki bir ürün ile değiştirebilir miyim? Aradaki farkı ödeyerek. En kötü hediye çeki alıp onu Online için kullanıyorum diye düşünüyorum.

Peki iade vs. olmadı diyelim. Fiziksel mağazadan aldığım ürünü online mağazadaki bir ürün ile değiştirebilir miyim? Aradaki farkı ödeyerek. En kötü hediye çeki alıp onu Online için kullanıyorum diye düşünüyorum.
Kutuyu açmadıysanız yaparlar, fiyat farkı da varsa seve seve yaparlar hocam.

Yok açmadım, daha elime bile ulaşmadı salı günü falan getireceğiz dediler. Yarın mağazaya gidip konuşacağım. Buradan yazarım ne oldu bitti diye.

Çalışana özellikle kurumsal fatura kesmemesini söylememe rağmen kurumsal fatura kestiği için uzun sürdü ama sonunda iade edebildim.

Bir daha fiziksel mağazadan ürün satın almam herhalde. Online mağazadan alsam iki tık ile halledeceğim şeyler için birkaç kere fiziksel mağazaya gitmek zorunda kaldım.
Zaten online olarak alınca daha fazla hakkımız oluyormuş sizinlerinde bilgisi olsun diye yazayım dedim.

Son düzenleme:
Bir daha fiziksel mağazadan ürün satın almam herhalde. Online mağazadan alsam iki tık ile halledeceğim şeyler için birkaç kere fiziksel mağazaya gitmek zorunda kaldım.
Zaten Online olarak alınca daha fazla hakkımız oluyormuş sizinlerinde bilgisi olsun diye yazayım dedim.

Online alışverişlerdeki cayma hakkı 1 Ocak 2024 de elektronik ürünler için kalkacak hocam. Belki erteleme kararı alırlar bilmiyorum ama siz ürün almadan önce araştırın

Yeni konular

Geri
Yukarı