TeknosaCell iyi mi?

Ozies

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kaç gündür faturalı paket arıyorum ama çok pahalı bari sanal operatörlere bakayım dedim. Pttcel de pahalı teknosacell buldum acaba o iyi mi kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Annemle babam kullanıyor, Türk Telekom’dan farkı yok. Ama operatör adını beğenmiyorum. Turkcell, Vodafone, Teknosacell kullanmış biri olarak en stabili Turkcell oldu. Vodafone çoğu yerde adam gibi çekmez; Teknosacell gece hızlanır, gündüz yavaşlar bıktırdılar beni artık. Paraya kıyıp Turkcell almanızı tavsiye ederim.

Çekmekten kastım internet performansı bu arada. Konuşmayı hepsi bir yere kadar yapıyor.

Annemle babam kullanıyor, Türk Telekom'dan farkı yok. Ama operatör adını beğenmiyorum. Turkcell, Vodafone, Teknosacell kullanmış biri olarak en stabili Turkcell oldu. Vodafone çoğu yerde adam gibi çekmez; Teknosacell gece hızlanır, gündüz yavaşlar bıktırdılar beni artık. Paraya kıyıp Turkcell almanızı tavsiye ederim.

Çekmekten kastım internet performansı bu arada. Konuşmayı hepsi bir yere kadar yapıyor.

Ben zaten Turkcell pahalı olduğu için demiştim ama yine de arayıs içindeyim Vodafone eledim zaten tek Türk Telekom'ya da teknosacell kaldı ona geçeceğiz artık ha bu arada sil süpür var mı?

Bölgeye göre değişiyor hangisinin daha iyi olduğu. Fakat TT'nin Vodafone'un bir tık üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Teknosacell ile TT arasında fark yok. Sil süpür de var.

Geri
Yukarı