Teknosa'da satılan laptopun garantisi var mı?

gokberkarslan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp Victus 16-R0028NT 7P6L2EA
Asus TUF M3 Mouse
Meslek
Öğrenci
Teknosa'nın internet sitesinde satılan bu laptopu Teknosa değil başka bir teknoloji mağazası satıyor. Teknosa çalışanlarına sorduğumda bir problem olduğunda Teknosa bu ürünü sahiplenmez satıcı ile iletişime geçmeniz gerekir diyor. Bir sorun çıktığında HP marka olduğundan HP Türkiye ile iletişime geçsem garantiden yararlahnabilir miyim?

Ek düzenleme(Yeni mesaj atamıyorum bu mesajı düzenliyorum):Teknosa ile Whatsapp üzerinden konuştuğumda mağazadan garanti için gönderilebileceğini söyledi. Aşağıya konuşma ss'ini bırakıyorum.
1694261081604.png

Son düzenleme:
Teknosa'nın internet sitesinde satılan bu laptopu Teknosa değil başka bir teknoloji mağazası satıyor. Teknosa çalışanlarına sorduğumda bir problem olduğunda Teknosa bu ürünü sahiplenmez satıcı ile iletişime geçmeniz gerekir diyor. Bir sorun çıktığında HP marka olduğundan HP Türkiye ile iletişime geçsem garantiden yararlahnabilir miyim?

Garantisi illa vardır ancak Teknosa'dan almayın derim genellikle normal fiyatının çok üstünde satıyorlar.

Pahalı ürünleri bilindik yerlerden alın ki sorun anında muhatabınız olsun.

Eki Görüntüle 1938056

GpnTeknoloji Sandisk'in ithalatçısıydı, ben de Ultra 3D almıştım. Bu ürünü satan 2 mağaza var sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı