Teknosa'dan kablosuz fare önerisi

Pandoraxx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Logitech G502 kablosuz mouse kullanıyorum. 11 senedir severek kullanıyorum ve tık demedi. Ancak laptop değiştirdikten sonra mouse olarak da kablosuz bir fareye geçmek istiyorum.

Ancak daha önce pilli fare kullandığım için kesinlikle pilli olmayan, kabloyla şarj edilebilen, iyi oyun performansı sunan ve şarj etmeden uzun süre dayanan bir mouse arıyorum. Tek şartım farenin Teknosa'da bulunan bir model olması.

Bunu istemememin sebebi THY uçuşlardan dolayı 2.500 TL'lik bir indirim kuponum var. Önerilerinize açığım.

Aklımda bu çekin üzerine 1.000 TL eklemek gibi bir fikir vardı ama çok iyi bir şey denk gelirse 5k ya kadar çıkabilirim.

Bunun da tipi çok kötüymüş hocam pubg fln yazıyor. Rengi de çocuk işi gibi. Bir bakayım başka modeli varmıymış.

Şu nasıl hocam fps oyunları için?

Ya da logitech g pro x super light daha mı iyidir? Batarya da bir etken tabi Razer bataryalarını hiç bilmiyorum.

Razer Cobra Pro aldım. Teknik karşılaştırmalarına baktığımda Deathadder v3 Pro'dan sensör hızı, tepkime süresi vs. daha iyiydi. Ekstra olacak fazladan tuş (mmo için önemli) ve bluetooth baglantısı da vardı. Bana 2300 tl'ye denk gelmiş oldu. 4800 idi. İş görür diye tahmin ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı