Teknosa'dan Xbox kolu alınır mı?

XakoR

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X
Gigabyte B550M DS3H
ASUS TUF Gaming RTX 3080
G.Skill Trident Z 16(8x2)GB 3200MHz DDR4
Kingston NV2 1TB 3500/2100 M.2 SSD
Cooler Master Masterliquid ML240L
NZXT C750 750W 80+ Bronze
Dark Guardian Kasa

Asus XG249CM 23.8" 270hz 1ms
Asus VG248QE 24" 144Hz 1ms
Logitech G Pro X
Logitech G Pro TKL
Lamzu Atlantis OG PRO v2
Arkadaşlar bu kol 2500 TL'ye satılıyor Teknosa'da şu an. Normal renkleri bu kadar pahalıyken özel serisi neden 2500 TL anlayamadım. Sizce alınır mı?

Herhangi bir değişim ürünü mü diye sorduğumda "Kutusu açılmamış sıfır ürün" olduğunu söylediler.

Arkadaşlar bu kol 2500 TL'ye satılıyor Teknosa'da şu an. Normal renkleri bu kadar pahalıyken özel serisi neden 2500 TL anlayamadım. Sizce alınır mı?

Herhangi bir değişim ürünü mü diye sorduğumda "kutusu açılmamış sıfır ürün" olduğunu söylediler.

Bütçeniz Ultimate Bluetooth gibi bir modele yetiyorken keslinlikle almanızı tavsiye ederim. Xbox gamepad göre çok daha iyi bir modeldir kendisi. Amazon Prime ile alırsan 2200-2300 arası tutuyor.

Ürünün bilgileri yanlışmış zaten resimdeki satılmıyormuş. Teknosa saçmalamış biraz. Çok uğraştım ama bilgi alamadım ben de başka yerden sipariş ettim arkadaşlar.

Nereden ettiniz?
Maalesef indirimde diye İtopya 'dan aldım. Ayıplı geldi kabul etmediler. İade edecektim bu kolu alacaktım. Microsoft ile iletişime geçince yardımcı oldu Xbox desteği. İadeden vazgeçtim. İtopya 'dan ürün almayın arkadaşlar. Aman bozuk gelirse mağduriyet yaratmaktan başka bir şey yapmazlar.

Maalesef indirimde diye İtopya 'dan aldım. Ayıplı geldi kabul etmediler. İade edecektim bu kolu alacaktım. Microsoft ile iletişime geçince yardımcı oldu Xbox desteği. İadeden vazgeçtim. İtopya 'dan ürün almayın arkadaşlar. Aman bozuk gelirse mağduriyet yaratmaktan başka bir şey yapmazlar.
Hocam bende itopya'dan almayı düşünüyordum ayıplı derken, mümkünse biraz daha açar mısınız? Kapalı kutu göndermiyorlar mı?

Hocam bende İtopya'dan almayı düşünüyordum ayıplı derken, mümkünse biraz daha açar mısınız? Kapalı kutu göndermiyorlar mı?

Titreşim motoru sorunlu geldi hocam. Kolun sağ kısmında titreşim 0, genelinde çok düşüktü. Tetiklerde titreşim yoktu hatta sağ arka tuşta basarken yay sesi geliyordu, yay atıyordu bazen.
Adamlara yolladım ürünü, sorunsuz dediler :D. Rezalet.

Titreşim motoru sorunlu geldi hocam. Kolun sağ kısmında titreşim 0, genelinde çok düşüktü. Tetiklerde titreşim yoktu hatta sağ arka tuşta basarken yay sesi geliyordu, yay atıyordu bazen.
Adamlara yolladım ürünü, sorunsuz dediler :D. Rezalet.
Sağolun hocam, yorumunuz dahilinde tercihimi itopya yerine amazondan yana kıldım.

Geri
Yukarı