TeknoSeyir Üyelerinin Bir Kısmı Bağımsız Site Kuruyor

Olay bir değil, bin tane olay var. Muhalif kanatın yazdığı her girdi anında siliniyor. Murat Gamsız yaşını almış üyelere karşısında çocuk varmış gibi davranıyor. Haksız olduğu her konuda demagoji yapıyor. Atatürk düşmanı bir adamın profiline onaylı hesap işareti yerleştirdi, üstelik bu durumu sonuna kadar savundu. "ay Talha iyi çocuk, öyle düşünmeyin, ifade özgürlüğü" minvalinde şeyler yazdı. Daha sonra abonelerine "sizin paranıza ihtiyacım" yok arabeski yaptı. Giden üyelerin arkasından bir gider bini gelir düşüncesine kapıldı. Kendisi "ekonomi bakanı yüzünden bizim işimiz bitecek" yazıp, "çokomel esprisi" yazılan girdileri uçuracak kadar yüzsüz birisi. Geçen sene bana yüzsüz demişti. Şimdi yaptıklarına cuk oturdu. Yüzlerce üyesi gidince site yukarıda ekran alıntılarını bıraktığım bağnaz, Atatürk düşmanı kişilerin at koşturduğu bir alan haline geldi.
--------------------------------------------

Murat Gamsız, sitesinde Atatürk'e işgalci diyen "ali__" nikine sahip şahsı banlamamıştır. Bunu da not alın!

Eki Görüntüle 393467
Bunlar gerçekse bildiğin çöplükmüş. Allah'tan Technopat.net'i seçmişim. Orda delirirdim herhalde.

Bunlar gerçekse bildiğin çöplükmüş. Allah'tan Technopat.net'i seçmişim. Orda delirirdim herhalde.
Çöplük değildi. Artık çöplük olacak ama. Bir önceki sayfada uzun ve detaylı şekilde işin iç yüzünü anlattım. Teknoseyir mükemmel bir samimiyet ortamına sahipti. Zaten kimse sosyalde yönetim için durmuyordu. Birbirimiz için duruyorduk. Elbette çürük yumurtalar vardı ama genel kitle mükemmel. Ancak bizim birbirimizle kurduğumuz bu samimiyet ortamını hiç ettikleri için artık orada durmanın anlamı kalmadı. Aktif üyeler gidince geriye sadece yobazlar kalacak zaten. Şimdiden bozuldu bile kitle. Yeni site açılınca (yarın muhtemelen veya çarşamba) artık yobazlarıyla mutlu mesut yaşar yönetim.

Cokcekirdek.com açılmıştır. İlk birkaç gün için üyelikler açık olacak, ardından öngördüğümüz 1 aylık beta süreci için üyelikler kapalı olacak. Ardından referanslı sistem. Şu an üyelikler yöneticiler tarafından elle onaylanıyor. Tek kullanımlık mailler, admin gibi kullanıcı adları falan kabul edilmiyor söylemiş olayım. Site test halinde haliyle birçok bug ve hata var, gece 12'de üyelikler açıldığından beri aralıksız çalışıyoruz, gördüğünüz hataları #bug etiketiyle gönderi olarak paylaşabiilrsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Google sayesinde bu konuya denk geldim, 3sn önce de hesabımı sildim; zaten 3-4 günde bir girip kontrol ettiğim bir site idi, ona da gerek yok artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı