Teknozone alınır mı?

Akif1606

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Geçenlerde arkadaşım onun için bilgisayar bakmamı istedi. Ben de webteknonun topladığı şu PC'yi önerdim:

Ekran kartı ve işlemcisi üzerinde oynama yapmadım. SSD'yi değiştirdim. SanDisk'ler sorunlu diye WD Green 480GB yaptım. RAM'i 2x8 olacak şekilde 16 yaptım. Depolama 480 GB SSD. Yetmezse sonrada 1TB HDD alırsın dedim. PSU'yu da Power Boost yerine Cooler Master Elite modelini yaptım. Ve benim de kullandığım TP-Link Wi-Fi adaptörü ekledim. Kasa üzerinde de oynama yapmadım. Gördüğüm kadarıyla hava akışı iyi.

Monitör için ise https://www.hepsiburada.com/viewson...v6LC3uim3SlZTCxZ0wqh8Hfb62yNhgkkaAsEtEALw_wcB böyle bir şey düşündüm. Evet 60Hz günümüz için en minimum seçenek. Ama zaten oyun oynayan biri değil. Sadece ara sıra bizimle LoL tarzı oyunlar giriyor kendi başına girip de oyun oynamaz. Ayrıca dersler için de kullanacak.

Diğer bir alternatif ise şu: https://www.hepsiburada.com/acer-ni...-nh-q6zey-007-p-HBV00000UQMDI?magaza=Teknorya açıkcası arada dev bir performans farkı olacağını düşünmüyorum ben şahsen. Yani tek avantajı bunun laptop olması. Siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen fikirlerinizi belirtin. Tekrardan iyi günler.

Teknozone alınmaz, değiştirdiğiniz SSD de güç kaynağı da kaliteli değil. İyi ki konu açmışsınız. Dediğiniz yükseltmelerle o sistem 5200 TL'ye geliyor. O paraya 1660Ti ile sistem toplanır. Şöyle;
RAM iki adet, ekran kartı Palit 1660Ti. Depolama yetmez derseniz Netac 480 GB yapın. 5350 TL'ye gelmesi lazım fiyatın.

Teknozone alınmaz, değiştirdiğiniz SSD de güç kaynağı da kaliteli değil. İyi ki konu açmışsınız. Dediğiniz yükseltmelerle o sistem 5200 TL'ye geliyor. O paraya 1660Ti ile sistem toplanır. Şöyle;
RAM iki adet, ekran kartı Palit 1660Ti. Depolama yetmez derseniz Netac 480 GB yapın. 5350 TL'ye gelmesi lazım fiyatın.
PSU seçenekleri çok değildi o yüzden öyle bir şey seçtim. ve WD GREEN'leri de iyi biliyorum ben bilmiyorum yanlış mıyım. Tamamdır GameGaraj'a da bakıyım peki Laptop hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı