Tekrar merhaba

Sınavlardan dolayı foruma ara vereceğimi söylemiştim. Ama buna gerek olmadığını fark ettim, hem ders çalışmak için hemde Sosyal'de zaman geçirmek için bolca vaktim var. Birazcık prim kasmış gibi oldum ama neyse :D. Sınavlar bitinceye kadar daha az aktif olacağım ama burada olacağım. Elimde ekran görüntüsü yok ama iki günde toplam 196 bildirim gelmiş. 😳 Beni etiketleyen veya mesajımı alıntılayan kişileri görmemiş olabilirim, kusura bakmayın. Birden fazla kategori takip ettiği için arada kaybolup gitmişlerdir. İki günde burayı çok özlemişim. :)

@Staj Yapan Donanımcı hocam forumu bırakmış, eğer bu mesajı görüyorsa kendisine hayatında başarılar dilerim.
Hoş geldiniz hocam!

Ben buraya üye olalı 8 ay oldu, 2018 yılında nasıldı bilmiyorum. Ama son bir kaç ay benim gördüğüm en kötü zamanlar.
Benim de 1 yıl oluyor, bu virüsten sonra kalite giderek düştü. Konular artık "korsan hakkında düşünceleriniz, sevgili konuları, en sevdiğiniz x nedir?" etrafında dönmeye başladı. Artık girip 30 saniye sonra kapatıyorum çoğunlukla.

Yeni konular

Geri
Yukarı