Tekrardan Merhaba Technopat!

Abdul0234

Hectopat
Yer
İstanbul/Batışehir
Daha fazla  
Meslek
12. Sınıf Öğrencisi (YKS Sınavına Hazırlanıyor)
Uzun bir sürenin ardından tekrar Technopat'e döndük. En son 1 yıllık ban yemiştim. :D Sebebini sormayın. Her neyse, sonuç olarak geri döndük. Tekrar devam ediyoruz yardım etmeye. Hayatımda da dönüm noktası olan, hayatımı alt üst eden olay oldu zaten. Bunu @Mexy1864 biliyor. Ama konunun açılmasını istemiyorum. Seneye Antalya'dan devam edeceğim artık. @Soft Donanım ile beraber Antalya'yı turlarız. :D

Uzun bir sürenin ardından tekrar Technopat'e döndük. En son 1 yıllık ban yemiştim. :D Sebebini sormayın. Her neyse, sonuç olarak geri döndük. Tekrar devam ediyoruz yardım etmeye. Hayatımda da dönüm noktası olan, hayatımı alt üst eden olay oldu zaten. Bunu @Mexy1864 biliyor. Ama konunun açılmasını istemiyorum. Seneye Antalya'dan devam edeceğim artık. @Soft Donanım ile beraber Antalya'yı turlarız. :D
Hoşgeldin hocam.

Hoş gördük hocam.

Evet hocam. Aslında 1 yıldı. @Emre C hocam düşürdü ban süresini.

4-5 aya falan düşmüş herhalde ceza süreniz ocak ayında mesajlarınız var bundan dolayı sormuştum.

Geçmiş olsunlar dilerim hoş geldiniz.

Not: 2 ay yazmışım dalgınlıkla düzenleme yaptım.

İyi hocam. Hayatın bu acı gerçeklerinden sonra ayakta kalmaya çalışıyoruz. Siz nasılsınız? (Böyle hal-hatır sormak TP'de gereksiz mesajlara girmiyor muydu?)
Hocam açılan konu, 'konu dışı' kategorisinde olduğuna göre, sanırım hayır. Ben de iyiyim işte hocam, hayat bir şekilde gidiyor...

Hoşgeldin hocam!

Geri
Yukarı