Telefon almak için ne satabilirim?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Seçimden sonra birçok uzmanın söylediği gibi dolar 25-30 hatta 40'lara çıkacağı için(kesin değil, bu ülke de ne kesin ki?) bir an önce telefon almak istiyorum. Telefonum çok eski ve son zamanlarda çok donmaya başladı. Klavye 10 saniyede açılıyor şaka gibi. Aşırı fazla istiyorum yeni telefon. Seçime 2 hafta kaldı. Zamanım çok kısıtlı. Çok aradayım.
Telefonum Honor 10 Lite.
Almak istediğim telefon ise S21 FE.
Aslında ekran kartı, monitör, işlemci, telefonum, Anakart'ı satarak ve üzerine 1000-2000 ekleyerek alabilirim ama bilgisayarım olmayacak.

Satabileceğim şeyler:
  • R5 5600.
  • B550F Gaming(1 gün önce aldım şu anda kargoda, iade edebilirim)
  • 1080p 60 FPS Acer monitör.
  • Honor 10 Lite temiz telefon.(ekranı 1500 TL'ye serviste değişti ve çok kaliteli ve parlaklığı çok yüksek bir ekrana sahip)
  • Galaxy Watch 5 44mm grafit.
  • Buds 2.
  • BlackShark V2 X.
  • Duracell 20.000 mAh powerbank.
  • 720p monitör.
  • C650 Gold PSU.
  • Honor 7C ekranı kırık telefon.
  • Sony Xperia Z5 Premium telefon.
  • Sticker'ları kötü durumda çilek racecoupe arabalı yatak.
  • Çilek racecoupe masa.
  • Rampage oyuncu koltuğu.( 1 buçuk yıl önce falan şok marketten almıştım)

Ayrıca eğer bu ürünlerden birinin 2. el piyasası hakkında bilginiz varsa "..." ürünü şu kadar eder diye söylerseniz sevinirim. Ayrıca listeden satın almak istediğiniz varsa uygun fiyata satabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıpranma durumuna göre 1000-1200 TL verebilirim.

Yıpranma olarak şöyle, tamamen sorunsuz fakat misafir çocuğu ben odada yokken boş şekilde çevirip düşürmüş. Kol kısmı kırıldı. Babamın elektrikçi olması/iş yerimizin bulunmasından dolayı iş yerinde yapıldı, çok pahalı yapıştırıcılar ve vida ile sabitlendi. Durumu çok iyi şu anda. Sadece boyun desteğinde 1-2 tane ipte 1-2 cm açılma var o da zaten sorun olarak gözükmez diye düşünüyorum. Yani söylemeye bile gerek yok ama söyledim yine de. Onun dışında kusursuz.

Ha bu arada hiçbir gıcırdama vs hiçbir şey yok. Çok sessiz.

Galaxy Watch 5 44mm.
Buds 2. bunlar için kafanızdaki fiyat nedir? Temizler mi?

Satmakta tam olarak emin değilim bunları. Çünkü daha yeni aldım ve kullanıyorum. Çok temizler daha 2 ay olmadı. Eğer satacak olursam ilk size yazarım hocam. Watch 5 için aldığım 6 adet kordon daha yeni 3 gün önce elime ulaştı. Satarsam onları da hediye ederim.

Yıpranma durumuna göre 1000-1200 TL verebilirim.

Hiç ıslak mendil ile silinmedi deri olmasından ötürü. Hep ıslak bez ile temizlendi ve deri de en ufak yıpranma, yırtılma, renk değişimi ve şekil değişimi söz konusu değil.

Satmakta tam olarak emin değilim bunları. Çünkü daha yeni aldım ve kullanıyorum. Çok temizler daha 2 ay olmadı. Eğer satacak olursam ilk size yazarım hocam. Watch 5 için aldığım 6 adet kordon daha yeni 3 gün önce elime ulaştı. Satarsam onları da hediye ederim.

Hiç ıslak mendil ile silinmedi deri olmasından ötürü. Hep ıslak bez ile temizlendi ve deri de en ufak yıpranma, yırtılma, renk değişimi ve şekil değişimi söz konusu değil.

Hocam size tavsiyem bence bekleyin. Muhalefet çoğu elektronik ürün için ÖTV vs kaldıracak. Bunu duyan mevcut iktidar bile vergi indirimi vs olacağını söyledi.
Yani öyle birden yükselme vs olmaz üstüne iktidar değişirse daha kolay alırsınız.

Ryzen 5 5600 işlemcinizi ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Bilgisayarı günlük kaç saat kullanırsınız? Hangi oyunları oynarsınız? Fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ryzen 5 5600 işlemcinizi ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Bilgisayarı günlük kaç saat kullanırsınız? Hangi oyunları oynarsınız? Fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?

İşlemciyi 2 ay önce aldım. 2 aydır toplam 1 hafta çalışmamıştır bilgisayar. Öyle duruyor orada. Anakart olmadığı için kullanamadım pek.
Ayrıca, RAM de var. Sadece başka sistemde çalışıyor mu denedim o kadar. Fury 3600 MHz RGB CL 17 2x8.

Geri
Yukarı